Olay nereye gidiyor?

kızlar yorumlarsa sevinirim

normal kız arkadasımla konusuyorum net üzerinden.. terstir biraz yaklaşmasını bildiğim için mutsuzum keyifsizim dediği günlerde bile konusmamızdan konusurken sürekli gülüşmelere dönüyoruz. kendisine söyleyince fark etti bi kaç kez keyfinin yerine geldiğini .. diğer yandan telefon numarası konusunda erken gb düşünüyo.. ama konusmaktan hoşlandıgını düşünüyorum.. bu olay nereye gidiyo yorumlarmısınız bi kız gözüyle.. teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen'den Elantirik alıyo... sen huzur kaynağı gibi olmuşsun ama uzatmalara kalma bi bakmışın kanki olmuşsunuz.. Ortasını bul... :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her ihtimalden bak olaya..Sana değerde veriyor olabilir.Seni yaralarına yarabandı olarakda kullanuyır olabilir..

0|0
    0|0
    • aynen anladım demek istediğini . pek bilmiyorum ama yakın zamanda aldıgı bi yara yok buna eminim. tabi bu hiç olmadıgı yada geçtiği anlamına gelmez..

• ben böle yapıyorum ama hemen yanlış yere çekme tam arkadaş gözüyle gördüklerime bile yakın oluyorum ama sevdiklerime de bazen sevdiğime çok doğuk davranırım yani oraları sen hissedecen bi şifresi olsa ne ala :D

0|0
    0|0
    • dert ortagımıyız biz şimdi :) bu arada normal arkadasım derken sevgili değiliz anlamında söyledim ben eksik açıkladım sanırım.. ama azda olsa soğukluk iyidir. asil gösterir :))

• evet tabi ama şansın vardır ya bak kızı etkilemek istiyosan tek ilgili olduğu kişinin kendisi olduğunu hissettir amaaaa gururlu da ol yani yoksa zatn cebimde bu düşüncesi taşıyan mal kızlar cinsinden de olabilir onun için de artık ortasını bul ne kolay di mi:)

• ekleyebilirmiyim ben seni sanırım aynı düşüncelere sahibiz ..

• intrnettn sevgli pek uzun sürmz..şansa bağlı iyi biri çıkması

0|0
    0|0
    • benimde ön yargılarım var ama dediğin gibi kişiden kişiye değişir yani şans :S

• illaki .. olabilir.. sendede ne çevre varmıs sanki çevrendeki herkes netten konustuguyla bulusmusda begenmemiş

• çok var gerçktn :D

• hiç görmediğin biri mi bu

0|0
    0|0
    • orası biraz garip. ama evet hiç tanışmıyoduk daha doğrusu ben onu biliyodum ama konuşmamıştık . 5-6 aydır tanısıyoruz.. sık muhabete başlayalı çok olmadı..1 ay gibi

• karışıkmış. ama vakit kaybı sanki. telefonunu bile vermiyormuş çünkü.

• numarasını vermemesini o kadar takmadım kafama .. sorun olmazsa ilerde onun zamanıda gelicektir.. bencede verilmeyebilir şu dönem için. ama ozaman gerçekleşmezse sıkıntı çıkar bakalım kısmet

Erkekler Ne Diyor 1

• bir süre sonra canı sıkkın olmayıp hayatını düzene koyduğunda seni de uzaklaştıracak

0|0
    0|0
    • ya canı sıkkın dediysem sürekli depresyon modunda değil :) illaki arada sıkkın oldugun gün oluyo hangimizin olmuyoki ... o günlerden bahsetmiştim

• canı sıkkın olması ona seni hatırlatacaktır bi süre sonra.bu iyi bir şey değil senin için.ilerde anlarsın.

Yükleniyor...