80 mekikten sonra 500 gram verilir mi?

90 dakikalık kardiyodan sonra x Kilodasınız üstüne 80 tane de mekik çekiyorsunuz tekrar tartıya çıkıyorsunuz ve x- 500 gram görüyorsunuz böyle bişey olabilir mi
?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır başka bir şeydir o,.500 gram vermek için 3500 kalori kaybetmen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kilolar sak diye verilmezki. Ilk önce yaglar erir kas olur. Sonra normal aktivite ile kaslarda erir insan zayiflar.

1|0
    0|0
  • Evet antrenmandan sonra 200-400 gr azalma oluyor fakat bu su kaybıdır çalışırken yudum yudum ve oturarak su içmelisin bobrekler susuz kalmamalı

0|0
    0|0
    • 1 litreyi bitiriyorum ama bugün yarım litre içtim tabi yavaş yavaş içiyorum arada

• Suyu ihmal etme kolay gelsin

• Teşekkür ederim

• belki 5 gram verirsin 80 mekikle

0|0
    0|0
  • 500ü bilmem ama 250ni verirsin:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Midendekileri eritmişsindir.

0|0
    0|0
    • Sabah 10 gibi kahvaltı yaptım üstüne yeşil çay içtim 2 buçuk gibi spora başladım

• Ya yanlış anlamayin ama yattiginzi yerden kilo vermeye ugrasmayin çünkü öyle bisey olmiycak iki mekikle olucak is degil bunlar sağlıklı beslenin sürekli olarak spor yapin hem kilo verirsiniz üstelik bir de fiziginiz de güzel bir yapiya sahip olur

0|0
    0|0
    • Yaşam şeklini değiştirdim daha sağlıklı besleniyorum ek olarak spor yapıyorum

• Ee o zaman Süpersiniz tabii ki de en kisa sürede-ve insallah-istediginiz kadar kilo verirsiniz kolay gelsin :)

• Teşekkür ederim umarım öyle olur

Yükleniyor...