Gunde 4 litreye yakin su iciyorum zararli mi acaba? sporda yapiyorum ama?

Gunde 4 litreye yakin su iciyorum zararli mi acaba? sporda yapiyorum ama?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tuvalete gitmeye erinmiyon mu adgjjsd. Zarari olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• normalin üzerinde. böbreklerini çok yorarsın, şimdi olmasa bile ileride sıkıntı olabilir, bir doktora danış bence.

0|0
    0|0
  • Bir insan günde 4 litre su harcar. Senin vucudunda neredeyse çoğu şey su ile karşılanır göz suyu, böbrek, kalın bağırsak, ince bağırsak, ter.4 litre su içmen mümkün değil gibi ama 3.5 lt içiyorsan çok çok iyi. Yemekten aldığın suda dahil vücudun çok temiz pürüssüz kırışık yoktur eminim böyle devam et.

0|0
    0|0
  • Bende günde en az 2.5 en fazlada 3 içiyorum ideali bu bence.

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim en ideali 2.5 litre civarıdır böbrekleri çalıştırayım derken iflas ettirmek de var. spor yapıyorsan 3 olabilir.

0|0
    0|0
  • Bence zararlı olabilir 3 litreyi geçme kesinlikle bir andada içme ölürsün su zehirlenmesi geçirirsin.

0|0
    0|0
  • sucular bayram ediyordur :)

0|0
    0|0
  • bir ara bende su kilo verdirir gazına geldim inan 4 günde damacana bitiriyordum, ama mideni genişletiyor ve bir öğünde yedigin yemegin çok daha fazlasını yemeğe başlıyorsun

0|0
    0|0
  • bende içiyorum 5 litre kadar bende spor yapıyorum küçüklüğümden beri çiyorum bir zararını görmedim su hayattır bir zararı dokunmaz iç içmezsen kötü

0|0
    0|0
  • zararlı tabı

0|0
    0|0
  • hayır benle aynısın ben de günde 4 lt ye yakın içiyorum spor yapıyorum

0|0
    0|0
  • İyi süper böyle devam et. Sağlıklı olursun.

0|0
    0|0
  • Faydali

0|0
    0|0
  • Gece yatağını ıslatmıyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • Sadece su olaraksa çok tüketiyorsun zararlı olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hey maşallah gerçekten o kadar içebiliyor musun :o Bence biraz zararlıdır böbrekler çok çalışıyor çünkü

0|0
    0|0
  • zararli tabi 3 lt yeter

0|0
    0|0
  • 4 litre fazla

0|0
    0|0
  • Ben 2yi zor içiyorum maşallah sen nasıl 4 yapıyorsun pes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...