Siz yaşadığınız aşkın gerçek olduğunu nerden anlarsınız?

gerçek bir aşkın belirtilerini soruyorum yaşadığım duygunun heves mi yoksa gerçek aşk mı olduğunu nerden anlarım

Güncellemeler:
2 senedir çıkıyoruz şimdi evlenme teklif ediyor kimi insanlar aşk geçicidir diyor da ondan sordum

0|0
15|39

En İyi Kız Görüşü

• Her an her saniye aklındaysa ve sebepsiz yere gülümseyip duruyorsan, kalbin her daim heyecanlı bi şekilde güm güm atıyorsa, onda kusur bulamıyorsan yani her ne olursa olsun onun yanındaysan(beş parasızda olsa) yanı gözün kör olmuşsa sen aşıksın arkadaş=)

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• bütün soruların istedigi aşkı yaşayamayan, ilişkisi sorunlarla dolu ve bir türlü bunları çözemeyen bir genç kadının dramı, haykırışları adlı kitap olabilir :)

cok basit bak, mutluysan devam et, mutlu değilsen kendini üzmmektense karşı tarafı üz ve ayrıl.

gelelim soruna.gerçek aşk yalan aşk diye bir ayrım olamaz, bu sadece kişinin bakış açısına gore verdigi isimdir. aşk denen olgu zaten gerçek olan sevginin,saygının,güvenin,fedakarlıgın vb etmenlerin birleşiminin harmanlanmış halidir. bunun yalan haline yalan aşk sahte aşk göreceli aşk gibi şeyler denmez. bunlar değilse yaşanılan, o aradaki duyguya aşk denmez.

senin karşındakini her daim seviyorsan, ona sonsuz güveniyorrsan, saygı duyuyorsan, onun için herşeyi yapabileceginden eminsen ve aynı sekile onun da senin için bunları düşündüğünden yapabileceginden eminsen, bak o aşktır. bırakma o zaman. Aksi durumda bu genç yaşında hüzünlü ilişkilerle ugrasmamalı, mutlu olacagın birisini bulmalısın.

Kendine sor, ben bu kişiyi seviyor muyum diye, bütün yonleriyle düşün tart, kararını ver.

derim ben.

0|0
    0|0
  • 2 Senedir Cikiyorsun tamam güzelde Dogru Oturalim dogru Konusalim.

1. Iliskinizde güzel giden seyleri Sen Analiz edeceksin.

2. Iliskinizde senin icin önemli seyleri yazacaksin

3.iliskinizde olmazsa olmazlarin olacak 3 Tane

4. Evlenecegin kisi sana nasil bir Gelecek verebilir.

5.Hayatdan Senin beklentilerin neler Senin icin hayatda neler önemli ve neler Seni Mutlu ediyor.

6. Lüx bir hayatmi yasamak isdiyorsun ? Yoksa Sade ama Huzurlu bir Ömürmü Sevdiginle

Yani bunlarida düsün.. cevabina göre yol ciz

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişiyi kusursuz olarak görüyorsan bu aşk değil, bağlılıktır, saplantıdır. Sürekli düşünüyorsan, her şey sana onu anımsatıyorsa; eksikliklerini ve yanlışlarını, kötü taraflarını ve zaaflarını bildiğin halde bunlar hoşuna gidiyorsa, o zaman aşıksın.

0|0
    0|0
  • Mantigin tamamen gitmistir. aklinda fikrinde hayallerinde sadece o vardir. ask hayatindadir artik aslinda ask degil ask zannettigindir.

ask gecicidir diyenlere katiliyorum. aski da sevdayi da evliligi de sadece ebeveynlerimiz yurutebilmis. bize kalan hersey cakmasi.

0|0
    0|0
  • su dolu bir kaba koyarım, taşırdığı suyun hacmini ölçerim... onun hacminden az ise kesin ateşten buhatlaşmıştır...eeee serinletmek lazım...sadsadasd.

demek ki bu benim ki sevda değil...eğil yağmur rüzgar eğil...sadasda. pardon.

0|0
    0|0
  • aşk geçicidir, aşık olduğumda ilişkilerim en fazla 2 ay sürüyor, şimdiki kız arkadaşıma aşık değilim, seviyorum, saygı duyuyorum ve evlenmek istiyorum 7 aylık en uzun ilişki dönemimi yaşıyorum şimdilerde. yani sonuç olarak evet aşk geçici bir haldir, başlar biter. belki şu istisnai sürekli aşık olup bıkan tiplerdensinizdir, devamlı bi deveran içinde birbirinize aşık oluyorsunuzdur. yakından görmeden bu kadar yorum yapabilirim. mutluluklar bu arada :)

0|0
    0|0
  • Aşk tek kişilik değil karşıdaki bireyde sana karşı soyut ve somut tutumlar varsa birşeyleri anlamak zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • Aşk geçicidir ever o ilk heyecanlar ilk coşkular ( aptallıklar :p ) sonra sonra azalıyor önemli olan sevgiye dönüştürebilmek tabi saygı çerçevesinde. Nerden anlarsına gelince eğer onsuz veya ondan habersi 1 gün bile geçiremiyorsan senin için değerlidir. Gözün başkasını görmüyor ve sana varlığı bile yetiyorsa senin için değerlidir. Daha çok sayılabilir ki zaten sen gerçekten seviyorsan benden daha iyi anlayabilirsin bu soruyu soruyorsan aşık olmamışsındır unutma :) iyi günler..

0|0
    0|0
  • eğer aşkı soruyorsan ne kadar gerçek olursa olsun gün gelince sona erecektir eriyip gidecektir mevsim çiçekleri gibi solacak bitecek.

işin aslı şu aşkı geç sevgisini öğren kalıcı olan sevgisi gerisi boş aşk mutlu etmez sevgisi mutlu eder seni

0|0
    0|0
  • valla ben 24 yaşındayım bu ayın sonunda boşanıyorum çocukluk aşkımdı severek evlendik şimdi nefret ederek boşianıyoruz kolay seyler yasamadık dile kolay dolu dolu bi 8 sene yaşadık sonra evlendik dün yıldönümüydü mesela ama bu ay boşanıyoruz evlilik çok ama çok değişik farklı bişey aşkta sevgide gerçekten bitiyor saygı zaten bitiyo ve ondan sonra ilişki mantara bağlıyo ben kendi yaşadığım tecrübemle söylüyorum tabiki aynı olacak diye birtsey yok ama %80 i aynı

0|0
    0|0
  • zamanla algılanabilecek bir şey bu bence

0|0
    0|0
  • Gerçek bir aşkın belirtilerini sorduğun an zaten aşık değilsin demektir...Aşık olsaydın bunu sorgulayamazdın bile...öyle bi kör olurdunki bu satırları ihanet sayardın...

0|0
    0|0
  • şuan ne yapıyor? diye düşünüyosan hep merak ediyosan sesini duyduğunda gördüğünde heyecanlanıyosan aşıksın

0|0
    0|0
  • bir kuru ekmeğe razı olan kadın gerçekten seviyordur imkan üzerine kurulmuş olan evlilikleri pek anlama şansınız olmaz darı yokluğu görünce tanırım ben kadını

0|0
    0|0
  • anlayamazssın sana ne duydugumu göklere acıp elımı kolumu dıye bır sarkı vardı onu söyluyorsan asıksındır panpa

0|0
    0|0
  • Vazgeçemiyorsam gerçektir.

0|0
    0|0
  • halen bılgısayar basında gecırebılıyorsan vaktını demekkı aşık değilsin .yani daha yeni başlamaya çalısan bir ilişki için düşündürücü ;)

0|0
    0|0
  • Benimle güzel şekilde kavga edip, buna rağmen arkamdan dolap çevirmiyorsa hem güvenilirdir hem de onunla evlenmeye de değer..

0|0
    0|0
  • İki sene o kadar da uzun bir süre değil çoğu ilişkiye göre çok daha uzun ilişkilerin darmadağın olduğunu gördüm ve yaşadım. Yaşadığın duygu hakkında şüphelerin varsa bil ki sadece alışkanlık ve heves var demektir.

0|0
    0|0
  • bunu zamanla zaman geçtikçe anlayabilir insan hala içindeki hislerin duyguların ilk gün ki gibi taze ve hiç bir şey kaybetmemişse işte o yaşadığın aşk gerçek aşktır :)

0|0
    0|0
  • Bence bunu hissetmelisin.

0|0
    0|0
  • bugüne kadar yaşadığın duygulardan farklı bir duygu içindeysen bu bir işaret olabilir

0|0
    1|0
  • Anlayamazsın :))

0|1
    1|0
  • paranı,işini kaybetsen bile hala senin seviyorum diyecek kadar yürekliyse gerçekten aşıktır ...

0|0
    0|0
  • fedakarlık.. varsa

0|0
    0|0
  • karşilikli oldugunu hissettiğim an...

0|0
    0|0
  • ed

vay

hm

tsk

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun evet demek için

0|0
    0|0
  • barkodu varsa gerçektirr=))

0|0
    0|0
  • artık aşk falan yaşayamaz hala geldim duygularım alayı deforme olmuş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 14

• onu gördün her an kalbin yerinden cıkacak gib oluyorsa onu düşündüğün an aklını yitirecek gbi oluyorsan ve onun yanındayken midende kelbekler uçuşur gibi oluyorsa sen kesinlikle aşıksın..

onu görmeden bir sn bile geçiremiyorsan her nefes alışında yanında istiyorsan su içerken dahi onu hatırlayıp deli deli lendi kendine gülüyorsan sen aşıksın..

0|0
    0|0
  • mutluluk seviyeme göre tartarım durumu. Mutlu olma süre ne kadarsa olay o kadar gerçektir.

0|0
    0|0
  • Sevgilin bi gün çok hastayım dediğinde içinden bişeyler koptu mu. ya da ona sarıldıgında mutlu oldugun halde doyamamak, hala istemek ...

0|0
    0|0
    • evet bu belirtiler var

• yok ne soğuması

• aşıksındır...

• onu görünce kalbin duracakmış gibi oluyorsa,sürekli onu düşünüyorsan,kendini onun yanında huzurlu ve mutlu hissediyorsan,ona kızamıyorsan,konuşurken saçmalıyorsan kimin ne dediğine bakmıyorsan...

0|0
    0|0
  • aşk evliliklerde zamanla arka planda kalan fakat insanların uğraşısı ile zaman zaman canlana birşey bence

0|0
    0|0
  • evilik farklı flört farklı sorumluluklar yüklüyor :) evlenmeye hazır hissediyorsan ve gerçekten seviyorsan kabul et :) 2 senede heves mi kalır ya heves değilmişki sıkılıp ayrılmamışsın :) allam yareppim :))

0|0
    0|0
  • bence anlayamayız :) dışardan yorum yaparlar seviyorsun ya da heves ama sen o an heves sanmıyorsun :)

0|0
    1|0
  • mesela soru sormazsın böle onn gerck olduğunu içinde bi yerlerde hissedersin

0|0
    0|0
  • 1 haftadan ortaya cıkıyor :D zorlanmıyorum

0|0
    0|0
  • anlamam.

0|0
    0|0
  • Karşılıklı yapılan fedakarlıklardan.

0|0
    0|0
  • Öyle hissediyorsan öyledir.

0|0
    0|0
  • heves sanıyordum benimki sanırım aşkmış yeni anlıyorum..

insan kızmak istemiyor ne yaparsa yapsın.

mutlu etmeye çalışıyorum hep onu.

o üzüldüğünde canım acıyor

naptığını merak ediyorum aç mı yorgun mu

ona birşey olmasından çok korkuyorum

bir an bile gözümü kırpmadan izleyebilirim onu gülüşünü, bakışını, konuşmasını

ondan başka erkek yok sanki herkes hemcinsim

1|0
    0|0
  • hevestir heves

0|0
    0|0
Yükleniyor...