Çok mu seviyorum ne :)

Sevgi denen o küçücük kelime varya insanın sevdiğinden gelen o ufak tebessüm inanın herşeye değer tüm yaşamım boyunca böyle bi güzellikle karşılaşmadım ruh ikizimi buldum yıllardır benim yüzümden ailem yüzünden ona yaşattıklarm hiç bişey gibi bakıyo ben onun için ne yaparsam yapayım az geliyo gözüme inanın onun bana yaptıklarının yanında hiç bişey benim yaptığım şeyler. Birini seversin çok seversin ama o seni sevmez onun acısı çok büyüktür. Ama sevdiğinle yaşadığınız herşey sizindir sadece sizin sizden başkası bilmemeli. Bu sizin birbirinize olan saygınızı gösterir. O saygı denen şey sizin hayatınızı yönlendirir sizin bütün puaninız saygıdadır. Sen onu sev ve kıymetini bil yapman gereken tek şey bu. Onun gözünde dünyada senin üstüne güzellik tanımaz onun herşeyi olursun bi anda bay veya bayan hiç fark etmiyo bunu okuyan herkes ama herkes bunu yapmalı bence. Saygı göster ki saygı gör.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal birsin ..bu duygu yogunluğuya başına iç açar ya seni en mutlu insna yapar.dilerim ki bunları hakedecek layık bir kişi olur sevdiğin ve her şey hoş olur..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• :)

0|0
    0|1
  • Valla çok seviyorsun.Helal sana be.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmek sevilmek guzeldirrr

1|0