Duygularının farkında değil mi?

Yazın resmen adı konmamış bir ilişki yaşadık, flört gibi. Herkes bana cesaret verdi. Ancak sonrasında "çok düşünmüş etmiş" ve beni sevmediğinin farkına varmış. Sadece hoşlanmaymış.

Beni çok üzdü, günlerce ağladım ama acım geçti. Hatta başkasını buldum. Ancak, bu insan ben başkasından bahsettiğim günden beri kendini çekiyor. Sanki bana uyuz oluyormuş/benden rahatsız oluyormuş gibi davranıyor. Oysa hep beraber gezer eğlenirdik. Küs değiliz, ama çok uzağız. Bana bakıyor ve beni gizlice dinliyor ama gerisi boş... Kıskandırmaya çalışır gibi bi' hali de var... Acaba neden :( hala sinirlendiriyor beni lütfen sizce duygularını mı bilmiyor?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• anladığım kadarıyla bu insan sana karşı boş değil. sen başkasından bahsedince kıskanıyor ama bunu sana söyleyemiyor ve aynı zamanda belli etmek istemiyor. seni de kıskandırarak bir yandan egosunu tatmin ediyor bir yandan onu anlamanı ve bir yandan da bi nevi test ediyor. kıskanmak güzeldir derinde sevgi oldukça. bence bu tür şeyleri bir kenara bırakın ve birbinize güzel şeyler söyleyin. başkalarından bahsetme ikinizden bahset. bu onu mutlu eder. mutlu olursa da sende mutlu olursun. nokta bitti :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• farkındalık iyidir...

0|0
    0|0
  • O duygularının farkında değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...