Iyi değilim n'olur yardım edin

o kadar iyi niyetliyimki insanlar bundan faydalanrak benle dalga geçiyor saf yerine koyuyor beni :( ben kötü olmayı beceremiyorum iş yerinde mesela beni azarlarlar ben susarım bişey diyemem sonra beni azarlayan o kişilerle gene konuşmaya devam ederim çok güzelsin derler bu yüzden çekememezlikmi var bilmiyorm hiç sevilmiyorum hep işten ayrılan pes eden ben oluyorum ailem işten çıkmamı istemiyor bugün servisi kaçırmışım her zamn gecgelen servis bugün erken gelmiş aradılar servisi kaçırmışım ben geliyim nerdesiniz diorum kadın telefonu yüzüme kapadı ben knuşurken azarlayıp neden ben hep issi terkeden tarf oluyorum bu hep böylemi gitçek neden herkes benle dalga geçiyor ve neden sevmiyor kimse beni :(

aynı iş yerinde çalıştığım bi sevgilim var 2 hafta oldu bugün tam çıkmaya başlayalı benden 6 yaş büyük ilk 1 hafta harika davranıyordu bna çok ilgili şimdi ise umrunda değilim dün ayrıldık umrunda değildim benm mesaj atmamla barıştık önceden hep mesaj atan sevgili şimdi atmıyor atsada yada ben atsam önceden 5 dkkda cevapp veren sevgili şimdi 1 2 saatte cevap veriyor yada cevap vermiyor umrunda değilim yani birde herkez biliyor çıktığımızı ben liseyi açıktan okuyorum ve derslerim iyi değil temelim yok .ben çok daraldım artık telefon rehberimde kimse yok vardı hepsini sildim zaten çok yalnızım ve o kadar daraldımki o kadar bunalımdayımki tek başına çaresiz gitmek istyrm bu şehirden hatta ölmek istyrm herşeyimi sana anlttm nolur yardımcı olun dayancak gücüm kalmadı nefesi zor alıyorum :(

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kötü ol sende.

0|0
    0|1
    • nasıl ama ?

• Sana değer verene değer ver. Değer vermeyene çöpünü bile verme.

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır demeyi öğrenmelisin. bir kere dene gerisi gelecektir. Allah yardımcın olsun. inşallah istediğin karaktere dönüşürsün

0|0
    0|0
  • allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • saf oldugunu belli etme ozaman

0|0
    0|0
  • sana tek bsy solıcem.

InsanLardan uzak dur!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne yapmak istiyorsun insanlara başkaldırmak mı kaldır bu senin içinde olan birşey ben kötü olamıyorum diyorsun bunun kötülükle bir alakası yok sadece kendini ezdirmiyorsun. Sen tepki vermediğin sürece birileri bu durumundan faydalanmak isteyeceklerdir herzaman. sen bu saatten sonra düzelmen zor ama imkansız değil hreşeyden önce kendine gücenmeyi öğrenmelisin. Bunun için öncelikle bir psikoloğa gidip destek alabilirsin. Veya eğer imkanım yok dersen güvenini kazanmakla ilgili kitaplar oku kendinde uygula. Kendine güvenin yerine gelirse senin için imkansız denen birşey yoktur. Ama ne yap ne et bir an önce başla.

0|0
    0|0
  • Tamam da saf olmak başka şey hakkını aramamak ve kendini ezdirmek başka şey. Sen eşek olursan üzerine binen çok olur. Kimseden merhamet beklenmeyecek bir çağdayız artık. Saf kalpli ol ama insanlara belli etmemeye çalış. Ayrıca sadece biraz olsun davranışlarını değiştirmen gerekir. Ölümü isteyecek ne var canım daha ?

0|0
    0|0
    • utanyrm ne biliym o kdr iyiyimki karsmdkıne kızrken için acıyor :S

• evet o özgüvni nasıl toparlıycam..

• Daha fazla sosyal olmaya çalış ama yanlış insanlarla değil adam gibi adamlarla gezmeye çalış. Zamanla açılırsın.

Yükleniyor...