Kardiyo göbek eritme hareketleri ne kadar işe yarıyor?

https://m.youtube.com/watch?v=_3ZyXjUcrwI# Bu paylaştığım videodaki hareket ne kadar işe yarıyor kaç tane yapmak gerekiyor

1|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yarıyo ama sadece bunu yapmak bişeye fayda etmez. Yanlışsa düzeltsinler ama bu hareket karın kası için yapılıyo diye biliyorum bu işle uğraşan benden daha bilgilileri var onlara danışman lazım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bundan daha guzel anlatılamaz heralde
    https://www.youtube.com/watch?v=yssKWcgFDCU

1|1
    0|0
  • Öncelikle bu hareket tek başına işe yaramaz mekikde çekmen lazım tabi bu yarim mekik olacak sonra yan simitleri eritmek icin yan mekik hareketi ters mekik de var ama sanirim sen onu yapamazsin bacak kaldirma hareketi videodaki gibi yap ayrica cift bacak kaldirmayi da yap biraz zahmetli olsadaa emin ol sonuç alirsin bu arada yediklerine biraz dikkat etmelisin ve şekerden uzak dur.. başka sormak istedigin olursa mesaj at cevap vermeye calisirim elimden geldigince @prensessssss16

0|0
    0|0
    • Bnde teşekkür ederim okudum bnde de mide de şişkinlik war hep tok hissi ve göbek

• ricaederim eger şekerden ve asitli iceceklerden uzak durursaniz ve azimle karin hareketlerine devam ederseniz sonuc alirsinizz

• Ensagliklisi seks

0|0
    1|0
  • çok işe yarayan hareketler ilk basta herbirini 12 tekrar 3 defa yapıp gün ve gün artırırsan belirli bir süre sonra cok işe yarayacaktır

0|0
    0|0
  • Yararıyodur illaki,

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yoktur. Yağ yakımı tüm vucutta olur.

0|0
    0|0
    • Ama ben zayıfım zaten göbeğim biraz çıkıyor gibi onun düz Olmasını istediğim için ordan gitmesini istiyorum

• spor aşkım alevlendi videoyu izleyince :)

0|0
    0|0
  • Sahsen ben faydasini gördüm. Fakat sadece kardioyla bitmiyor is. Karin kaslarini dengeli calistirmak icin mekik, kardio gibi cesitli hareketler yapmak gerekiyor. Bu konuda spor merkezleri önde geliyor.

0|0
    0|0
  • mekik ve bu hareketler kası çalıştıırı diyet karyo yağ yakar ikide olmalı ama diyet yoksa 10000000000 tane mekik çeksende birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Hastayım hastaa

0|0
    0|0
  • ise yarıyo :D çoook hemde :D

0|0
    0|0
  • videodaki baya yararını görmüş sanırım sende bir dene boş yere uğraşmıyorlar sonuçta :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yarıyor ama bu bayanın yaptığı bildiğin mekik ve kaslar için cardıo göbek için koşu, yürüş, ip, eliptik bisiklet danslar lazım.

1|0
    0|0
  • işe yarar. nefesle desteklersen ve düzenli yaparsan...

1|0
    0|0
Yükleniyor...