Spor yaptıgım zaman karın calıstıgımda mıdem bulanıyor sebebı nedır?

spordan anlayanlar cevap versın ac karnada denedım tok karnada karın calısınca mıdem bulanıyor sebebı nedır

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yemek sorunu ve yeterince ısınamama geldi aklıma.
    Beslenmene çok dikkat ettiğine emin misin? Kaç saat sonra başlıyorsun spora?
    Mesela Karbonhidrat tükettiysen 2-3 saat geçmesi lazım.
    Protein aldıysan 1,5 saat yeter de.
    ''Tok karnına yapılan egzersizde mide asidiyle birlikte yemekler ağzına gelir ve kötü tat yapar ve bu alışkanlık haline gelirse reflü denen hastalığa sebep olabilir.''

0|0
    0|0
    • Protein kullanmiyorum doğal besleniyorum yokuş aşağı mekik çekerken oluyor zaten duz cekerken sıkıntı yok

• Tamam işte mide ile alakali. Sorun midede. Ne kadar doğal beslenirsen beslen ve dikkat et p harekete mide dayanmıyor olabilir. Bir doktora görün ve testlerden geç.

• Aynen gidecem zaten bilgilendirdigin için tskler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Midende asitsel sorun var doktora gitmeni tavsiye ediyorum ya da salçalı filan şeyler çok tüketiyorsun

0|0
    0|0
    • mıdemde suana kadar öyle bıse olmadı ben zaten acı salcalı bole bahartlı seyler sevmem yemem de

• valla bende bise anlamdım bence ne olur ne olmaz bir doktora gorun

• ole ypcm zaten

• Spora yemeği erken yeyip gidiyorsundur 2 saat önce olacak

0|0
    0|0
    • onuda denedım ac karnada gıttım ıkısınde de oluyo yemek yıyıp gıdınce basta denıo ozellıkle mekık cekercen

• Aç karnına da spor yapılmaz hemen yemek yiyip de, antremanla son yediğin öğün arasında 2 saat olmasına rağmen bulantı varsa doktora görün

• Hamilesin

0|0
    0|1
  • Acaba spor esnasında çok mu su içiyorsun?

0|0
    0|0
    • aksıne hıc ıcmıyorum spor oncesı bı sasal ve sonrası ıcıyorum

• aynen öyle bas asagı cekıyorum duz cekercen sorun yok

• Beynine kan gittiği için miden bulanıyordur. Karnında bir şey yok o zaman.

• Aynen benimde ama neden bilmiyorum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...