Kartal Ankara'da yüksekten uçtu?

Beşiktaş, Kayseri Erciyessporu 5-1 gibi farkli bir skorla geçti. Her zaman dedigim gibi bu takim çift forvet oynamali, Demba Ba çift forvette daha verimli oluyor. Hemde çok iyi olmayan bir Mustafa Pektemekle. Club Brugge maçina da çift forvet çikilmali hatta Fenerbahçe derbisine de. Hafta içinde Demba Ba ya sallayanlar, Olcaya yaptiği asisti bir kaç izleyip kalite görsünler. Hep penaltidan atiyor diyecekler, penalti atmakta meziyettir her seferinde kaleciyi terse yatirmak kolay degil. İki hafta önce biz lider olduk mu birakmayiz diyen gslileri hatirliyorum neyse onlar zaten girmez bu hafta :) Bu galibiyet güzel oldu. En güzel yanida fb derbisine fire vermedik özellikle kart sinirinda ki oyuncular. Lig daha da zevkli bir hale geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Derbilerden puan çıkarmamız önemli. Bazı arkadaşlar her hafta çatacak bir şey bulurlar çok ciddiye almıyoruz bizim yerimize Demba Ba klasını konuşturdu bu kez. Keyiflendim futboluyla Beşiktaş'ımın umarım bu hafta içi ve sonuda böyle devam eder performansı.

0|0
    0|0
    • Önümüzde ki birkac maç İstanbul da oynanacak. Takim fazla seyahat etmek zorunda kalmayacak. Bu şekilde dinlenme firsati bulacaklardir. Sakatlarda buyuk olcude iyilesmis. İsler yolunda gibi :)

• Maşallah de bir maraz çıkmasın :) merakla bekliyorum her maçı

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gslilere sallamani bir tarafa atarak gerci sozun bana degil zaten diyenlere ama olsun tebrikler baya yuksekten uctu :) bir bakiyosun cok iyi bjk bir bakiyosun cok kotu gerci turk futbolu bole malesef gercekten hakeden sampiyon olsun haftaya fbyide yenerse bjk onunu acik goruyorum gerci dedigim gibi bellide olmuyo.

0|0
    0|0
    • Beşiktaşa tam kadro oldugu zaman ve iyi bir zeminde güveniyorum. Kadıköy deplasmani her zaman zordur. Yenmek kolay degil, ama beşiktaşın geçen senelerde kadiköyde iyi oynadiği biliniyor. İki derbiden alinacak dört puanla ancak şampiyonluk şansi yakalanabilir. Gs liler konusunda sözüm tüm taraftarlara değil, bazılarına :)

• Biliyorum :) darisi avrupada ins.

• Derbi zamanı bir fener koyar bir galatasaray koyar kartal kuluçkaya yatar.

0|1
    2|1
  • Çok şükür bu maçı da kazandık kardeşim. Kalan 10 maçta 24 puan alırsak şampiyonuz (derbileri kaybetsek de fark etmez)

0|0
    0|0
    • Trabzon deplasmani da var, bence derbilerden puanlar cikarmamiz lazim. Ama insallah senin dedigin gibi olur :)

• Bu kadar uzun yazmana gerek yoktu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...