Dişlerim ayrık?

dişlerim ayrık üst dişlerim sadece ve gerideler sizin cevrenizde böyle birileri var mı ve çok dikkat çeker mi normal konuşunca ya yaptırıcam da daha zamanı belli degil böyle yüzüm falan kötü değil ego kasmak icin söylemiyorum sadece dişlerim çok dikkat cekiyo musud normal konuşunca falan

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• bisi olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• söylediğin olayı biliyorum aşırı ayrıksa ve sadece ön iki dişse evet dikkat çeker. diş yapınıza göre çok kötü de durmayabilir. bazı arkadaşlarımda o durum mevcyt ve bir tanesi memnun dişlerinden :) diğeri yaptırcak ilerde. çok önemli değil bence

0|0
    0|0
    • komik bir durum olmuyo mu veya böyle görüşmediğiniz biriyle buluşmaya gittimde çok dikkat eder mi

• yani kardeşimin tüm dişlerinin arasında biraz boşluk var normal geliyor bana. sonra o arkadaşım da dişleri çok düzgün arası açık biraz sadece tamam dikkat çekiyor ama abes bir durum değil elbette :) sıkıntı yapma derim. diş dizilimi sorunlu değilse sıkıntı yok :)

• bir insanı yuz bakımdan hemen göze carpacak şeylerden biridir dişlerin arkalarda filansa bişi olmaz bne zaman yaptırmak istersen olur ama onlerde ve ya güldügün zaman filan görünüyosa bir bayan için normal görünmez..

0|0
    0|0
  • var benim kardeşiminkiler de öyleydi, hem ayrıklardı hem de birkaç tanesi gerideydi, diş teli taktı doktor

0|0
    0|0
  • tel taktır

0|0
    0|0
  • ayrık diş yaptırmak için para verenler var = )

0|0
    0|0
  • Kim ayırdı dislerini?

0|0
    0|0
  • Benimkide ayrık takma bence:)

0|0
    0|0
  • gecen gun bir kiz gordum yuzu guzrldi, konusmasa. iyiydi disleri ayrikti, bir tel taktirmak sart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim en yakin arkadasimin da ust disleri ayrik. Dikkat cekiyo evet ama kotu degil ya:s

0|0
    0|0
  • Ben normalde nefret ederim ve ego. vs v
    Baska bisey icin degil dislerim cok güzel ama sevgilimin ayrık erkek kardesimin ikisinin ayrık normal de sevmem iste sevdigim insanlarda en nefret ettigim seyler olunca ister istemez sevmeye artık göze batmıyo :))

0|0
    0|0
  • görmeden bişi diyemem tipe göre degişiyo ama düzgün diş herzaman 1-0 öndedir ;)

0|0
    0|0
  • Benimde ayrık Bence güzel

0|0
    0|0
  • Pek çok manken var ayrık dişli. Hepsi de güzel duruyor. Ama seninki nasıl bir ayrık. Resim olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Sorun etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...