Alex-Quaresma ve Baros bu oyunculara neden böyle yapıldı?

Bildiğiniz gibi Fenerbahçe Alex´le yollarını sert biçimde ayırdı Galatasarayda Milan Baros Beşiktaşta Quaresma kadro dışı tabi bu 3 oyuncudan Alex´i ayrı bir yerde tutmamız gerekiyor 8 yıl fenerbahçe formasını en iyi şekilde temsil etmiş bir oyuncu resmen kovuldu Galatasarayda ise belkide son yıllarda Türkiyeye gelen en iyi yabancı forvet ve Galatasarayın en kötü zamanlarında gitmeyen ve o zor dönemlerde takımı sırtlayan 100 maçta 61 gol 22 asistle oynayan oyuncu yok sayılıyor Quaresma beşiktaşa fayda sağlamadı evet ancak bence beşiktaşın Fernandesle birlikte en iyi oyuncusu takımın ona ihtiyacı varken parasını ödeyip oynatmıyorlar size sorum Galatasaray ve Fenerbahçe neden bu kadar vefasız? Beşiktaşta ihityacı duyduğu ve parasını ödediği futbolcuyu neden oynatmıyor?aynı soru Baros içinde geçerli

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• baroşa şanş verılmelı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Q7 için üzülüyorum:/

Not. gsliyim

0|0
    0|0
    • Baros için üzülmüyormusun?Oda dışlanıyor takımda üstelik o kadar takıma fayda sağlamışken

Erkekler Ne Diyor 5

• Burda suçlu olan oyuncular değil futbol takımlarımızdır. Biziç avrupada başarısız ve vizyonsuz olmamızın sebebi aldığımız oyuncuları posası çıkana dek kullanıp ondan sonra elimizde kaldı diyip oyuncuyuda klübüde taraftarıda yıpratıyoruz. Bak avrupa klüplerine adam 5 milyona alıyor 2 senede 60 gol atan oyuncusunu50 milyona satıyor.

Biz ne yapıyoruz? - Biz ise 5 milyona alıyoruz 3 milyon maaş veriyoruz senede 20 gol atıp ingilitereden italyadan teklif soruşturduklarında ise satılık değil fiyatı yok paha biçilemez diyoruz...

Bizim bu kendimizi beğenmişliğimiz ne zaman biticek bilmiyorum.. aldınmı 5'e sat 15'e oyuncumu yok yenisini alırsın aradaki 10 milyon iledce 20 oyuncunun maaşını ödersin adamlar kafası rahat maça çıkar..

Eğer 5'e aldığını 15'e sattığında yerine adam bulamam diyorsan her sene tonla para döktüğün scout ekibini gözden geçir derler adama.. zamanında ajax neydiki tüm dünyaya oyuncu yetiştirdi, şimdi psg kimki oyuncu veriyor heryere.

Şapkayı önümüze çıkarıp sormalıyız bizi bu hala dış faktörlermi yoksa biz kendimizmi getiriyoruz diye...

0|0
    0|0
    • Porto kulübü bunu çok iyi yapıyor adamlar Falcao�yu Hulku�u ne paralara satttılar

• haklısın birde porta var.. işin özeti biz suyu çıkana kadar kullanıp sonrada gitsene artık diyip istenmeyen adam ilan ediyoruz.. ayıptır yazıktır...

• Q7nin ölüsü takımdakilerden iyidir

Baros , Burak Elmander Ve Umutun şuanki performansından kat kat iyi

Alex konusunda gitmesi yanlış oldu en azından devre arası gitmeliydi

0|0
    0|0
    • Katlıyorum Q7nin ölüsü bu takımda oynar Baros konusunda ise ben Fatih Teriminde yerli oyunculara torpil yaptığını düşünüyorum Sercana bile şans tanıyor Barosa tanımıyor bence Baros banko 11 de oynamalı

• Terim her zaman kendi aldığı oyuncuları oynatmayı tercih eder.Baros hariç tüm forvetleri kendi aldırmıştı

• Eğer Barosa yapılan bu tavrı başka bir teknik adam yapsaydı şu ana kadar çoktan linç edilirdi ama taraftar bu adam Fatih Terim diye sesini çıkarmıyorlar.

• Q7 gelme amacı paraydı zaten sen onun gelme sebebini kesmeye çalışırsan sonuç böyle olur, bana kalırsa bunların tek sebebi var yöneticiler çoğu iş adamı spordan anlamayan insanlar topluluğu takımları yönetiyor, kendi şirketlerindeki personeller gibi davranıyorlar futbolculara sonuç ortada

0|0
    0|0
  • bak şimdi alex , baros , Querasma bunların durumları farklı mesala alexe yapılan çok büyük bir yanlış ve çok aşalayıcı açıkçası kovuldu diyelim aykutun gitmesi gerekiyordu baros ise kadroda istenmedi ve yaşının ilerlemiş olmasından dolayı kadro dışı bırakılmak zorunda kaldı ve kadro zenginliğide çok büyük etken Querasma fazla yüksekten uçtu kadro dışı kalmayı hakketti ayrıca

Beşiktaş Kulübü yöneticileriyle bugün yapılan görüşmede, Quaresma'nın takımdan ayrılması veya kadroya geri dönüşü konuşuldu ancak bişey çıkacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Q7 bazen takım oyunundan uzaktı bu sene oynamak için istekliydi sanş verilmedi ama alex in böyle yollanışını kesin bilmiyorum alex e yapılmamalıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...