Yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum. Herkes yanıma yakıştığını söylüyor. Sizce o ne düşünüyordur?

Bir arkadaşım var, yakın bir bayan arkadaşım. Kendisi annemi tanımak ve annemle görüşmek istiyor. Çevremdeki herkes de onun bana çok yakıştığını söylüyor yani ben de ondan hoşlanıyorum ama sizce onun düşüncesi nedir . Şimdiden Teşekkürler =)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kızın sana gerçekten değer verdiğini ve seninle ciddi düşündüğünü anladım ben ... Tanıştır tabii annenden de onay alsın :))

0|1
    0|0
    • anneme sorarsan dünden razı =)

• Bence sen önce tanıştır . Adı konmadan ilişkinize iletişim daha kolay olacaktır annen ve arkadaşın için .

• hmm oke o zmn önce tanıştırayım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 5

• o da seninle bir gelecek düşünüyor olmalıki aileni tanımak istiyor.

0|1
    0|0
  • Ama sen daha önceden de davet etmıssın... ve hoslanıp hoslanmadıgını ancak sen halınden gözlerınden anlarsın..

0|0
    0|0
  • baktı senden tık yok .kaleyi içten fethetmek istiyo:))

0|0
    0|0
    • yok ya bnde tık varda ben yavaştan alıyorum emin olmasını istiyorum iyice =)

• biraz daha detay verseymişsin iyi olurmuş ama kızın niyeti ciddi gibi ;)

0|0
    0|0
  • sanırım yavaştan ailenin içine girmek istiyor. durduk yere bir kız beni annenle tanıştır demez. ama teklfin ondan gelmeside epey ilgi çekici :)

0|0
    0|0
    • aslında ben teklif etmiştim olur demişti sonradan o demeye başladı hani tanıştıracaktın diye :)

Erkekler Ne Diyor 4

• allah tamamını erdirsin mutluluklar =)))

0|1
    0|0
    • kısmet diyorumda kendim infaz vermiyiim dedim fikir almak istedim =)

• vaybe süper bişey bu çünkü bnde bırakmaya niyetli değilim =) teşekkür ederim ayrıca =)

• herzaman kapımız herkeze açık dostum =) bol şans

• babanla nıe qorusmuyor ıs onda bıtecek :d

bırak tanıssın kadında bılsın kızı kımlerle konusuyor kı ıcı rahat etsın tanısın cocuqu (:

0|0
    0|0
  • Hocam sadece bunlardan kizin niyetini nasil anlayalim muneccim olmak lazim ama madem tanismak istiyor belliki meyilli sende hafiften yanas kaportalar degmesin oyle yanyana karsi seritten gidin

0|0
    0|0
  • sanırım oda ciddi düşünüyor...tanışdırmanı tavsiye ederim...

0|1
    0|0
Yükleniyor...