İyi olduğunuz şeyler neler?

İyi olduğunuzu düşündüğünüz kendinizi başarılı bulduğunuz şeyler neler?Bu konuda iddialıyım diyebileceğiniz şeyler nelerdir?Kendinizle ilgili bir kaç iyi özelliğinizi paylaşırsanız sevinirim.Ben mesela güzel yemek yaparım,voleybolda en iyi olmasamda kendimi bu konuda başarılı buluyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir pazarlamacıyım (ikna kabiliyetim yüksek)

hızlı düşünüp hızlı karar verip uygulayabilirim

iyi futbol oynarım

iyi yemek yaparım

partnerimle iyiyim (hemen yanlış anlaşılmasın) :P

dini bilgilerim iyi sayılır çok fazla uygulayamasamda..

bide çok merhametliyim (kahretsin)..

1|0
    0|0
    • Tmm gayet guzel özelliklere sahipsin.41 kere MASALLAH)))

Erkekler Ne Diyor 6

• Eski lisanslı basketbol oyuncusuyum basketi iyi oynarım.Küçük tamir işlerini iyi yaparım.Çocukları oyalamayı iyi beceririm.

0|0
    0|0
    • Cocugun varmi bilmiyorum ama cocuklarin oldugu zaman cocuklari iyi oyalaman senin icin bir avantaj olucak.

• Evli bile değilim daha ne çocuğu :)

Akrabalarımın falan küçük işleri olunca bana bırakırlar onlar gelinceye kadar oyalarım işte

• her konuda yerin dibine bile girmekte iyiyimdir

0|0
    0|0
  • künefe_---

1|0
    0|0
  • sölemesem da iyi :XD

0|0
    0|0
    • Niye canim cok mu kötusun?)))Hadi söyle ya kesin seninde diger insanlar gibi iyi oldugun seyler var)

• aksine fazla iyiyim kahretsin :)

• Söyle o zaman bizde göz degmesin diye 41 kere MASALLAH deriz )))

• yemek ve seks te üstüme tanımam

0|0
    0|0
  • Politika, fotoğrafçılık vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok hızlı düşünürüm bedenim beynime yetişemediği için hep en son düşündüğümü yaparım hep düşünmediğimi düşünürler ama ben ooo ikinciye geçmişidir tersden düşünebilirim algılarım allak bullak resmen mucizeler yaratıyorum

0|1
    0|0
  • valla hangi konuda iyi olduğumu anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• Hay ögle deme kimse ideal degil ama beceriksizde degil.Senin kesin herkes gibi basarili oldugun konular var)

• teşekkür ederim inş bi gün onu bulurum :)

• Hem aşkta hemde ışte kendimi gayet başarılı buluyorum :) hiç bi şikayetim yok çok şükür şikayet edenimde tabi :) bide evde iyi olsa süper olacak ama kısmet hayatta herşey yolunda gitmiyo

0|0
    0|0
    • ALLAH basarini mutlulugunu daim etsin))Evet cok haklisin hayatta hersey nasip kismet.

• İkna kabiliyetim, herhangi biseyi savunma bicimim, muzik, resim. Aklima bu kadar geldi şu an.

0|0
    0|0
  • Kendi kendimi iyileştirebiliyorum

0|0
    0|0
    • Ne kadar olaganustu bir özellige sahipsin.Keske bende sahip olsam ögle bir özellige)

• çoğu insan bunalıma girer ben girmiyorum manevi açıdan beton gibiyim

Yükleniyor...