Dün gece rüyanızda ne gördünüz ? (rüya görenler cevaplasın)

Dün gece rüyanızda ne gördünüz ? (rüya görenler cevaplasın)

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Rutin işleri, o gün ne konuştuysam benzer diyalogları görüyorum. Yarım hatırlıyorum ama dünkü rüyam da öyleydi. Önceki gün gördüğüm değişikti. Uçak dağın tepesine iniyor ve ben oradan uçağa biniyorum.

1|2
    0|0
  • karma karisikti...yalniz basima cati katina cikmis biseyler ariorum (önemli evraklar) onlari ararken tikirti sesleri gelior...arkámi döndügümde havuz görüyorum... günesli hava sonra arakdaslarla gülüp konusuorum..ah yagmur yagsa ne gzl olurdu diorum birden kendimi insaat alaninda buluorum...allahim yarabbim cok karisik biseydi ya =)))) sacma sapan seytani rüya iste ;)

0|0
    0|0
  • hic ruya gormeden sabaha ciktim

0|0
    0|0
  • aaa bak iyi oldu hatırlattıgın balık pişiriyodum rüyamda ben..neymiş acaba bakayım hemen..:))

0|0
    0|0
  • Birinden kaçıyordum. Karışık bir rüyaydı.

0|0
    0|0
  • Savaş çıkmıştı. Bizim evin olduğu bölge bombalanıyordu. Allah hayırlara çıkarksın.

0|0
    0|0
  • kaç gecedir rüyamda tanımadığım birsürü yabancı yüz görüyorum :DDks nin etkisi mi acaba.. :DD

1|0
    0|0
  • rüyamda cimmorisın amca dedemdi. ama rüyamda 27 yaşında ölmemiş, dede moduna gelmişti. bildiğin bayramlarda geliyodu, elini öpüyodum o da para veriyodu falan. çok ama çok değişikti. aklıma geldi yine bi tuhaf oldum bak.

0|0
    0|0
  • Arabamın camını kırmışlardı. Sabah uyandığımda baktım var mı oyle birşey diye,kırık yok araba zaten yok.

0|0
    0|0
  • uyumadan önce tv'de haberlerde angusun biri kaçmış onu kovalıyorlardı :) sonra uyudum rüyamda angus beni kovalıyordu :) çok korkmuştum yakalayacak diye ama usain bolt gibi koştum yakalayamadı :)

0|0
    0|0
  • senin resmini

0|0
    0|0
  • 6 tane sayi gördüm

0|0
    0|0
  • görmedim,parantez içinde o cümleyi yazmayaydın zaten verecek cvbım yoktu. tahrik ettin beni.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yakın bi arkadaşımla yüksek bi yerde duruyoduk. büyük bi güvercin vardı orda. alışılmıştan biraz büyüktü, ve alışıldık gri renginin haricinde parlak mavi tüyleri de vardı. elimle gel işareti yaptım biraz ve bu benim elime kondu. biraz elimde durdu sonra avucumun içini ısırdı hafifçe. saldım biraz uzağa gidip kondu. yanına bi karga geldi ve onu gagalamaya başladı. sonra yüksek bi ses çıktı ve yer yarıldı içinden lavlar çıktı. yanardağın üstü gibi bişeydi. biz arkadaşımla öldük. öbür dünyaya geçtik düz çimenlik biyerin üstünde ortaçadan kalma görünen yüksek, çok yüksek kuleler vardı. onlardan birinin içindeydik, arkadaşımı bi odaya aldılar. ben de yetkili bi arkadaş aradım benle ilgilenecek. adımı söyledim, yeni geldim dedim. nası geldiğimi sordular, doğal afet ti dedim. adımı listeden buldular, arkadaşın kalıcak ama sen gidebilirsin sana bişey olmamış devam et dediler. peki nası devam edicem dedim, binadan çık çimenlerin üstünde bi yükselti var, ordan kendini aşağı bırak sonra kaldığın yerden devam edebilirsin dediler. dışarı çıktım hava masmaviydi, yüksek kuleler bulutlara karışmıştı, düz çimenlikte gezen bazı hayvanlar ve insanlar vardı, tek tük. adamın bahsetteği yükseltiyi aradım, gördüm, ma bi süre daha orda kalıp çevreye bakmak istedim. sonra köpek havlamaları işittim, üç dört köpek üstüme doğru koşarak geliyolardı. ama köpeklerin yarısı yoktu biraz kötü kaza geçirmişlerdi sanırım :) beni yakalasalar parçalıyacak gibiydiler. yükseltiye doğru hızla koştum ve boşluğa doğru atladım. yere düşecekken uçmaya başladım. tam altımda gemiler ve gemilere yükleme yapan vinçler, römorklar ve konteynerler vardı. vinçlerden birinin içine girdim. beni tanıyan bi mühendis vardı orda. yeni bi proje çizmişti ve maket üstünden bana anlatıyodu. falan filan böyle bişeydi işte :))

0|0
    0|0
  • Dünü hatırlamıyorum da ondan önceki günü hatırlıyorum. Biz havaalanına yakın oturuyoruz ve aynı anda havada 6 uçak görme şansım oluyor. Bir şekilde bu bilinçaltıma yerleşmiş ve rüyamda 10 dk. içinde bulunduğum bölgeye 3 uçak düştüğünü gördüm.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • sabaha kadar dev bir yılanla uğraştım ve sonunda öldürdü beni,sabahtır etkisindeyim...

0|0
    0|0
  • rüya görebilsem içeriği umrumda değil. Rüya görmeyeli yıllar oldu ya :(

0|0
    0|0
  • offfff birini gidikiyordum:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...