Gece klüpleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

aşık olduğunuz yada hoşlandığınız kişinin gece klüplerine gidip ordaki kadınlarla birlikte olduğunu öğrenseniz ne hissedersiniz? o kişi tamamen gözünüzden düşermi yoksa normal mi karşılarsınız, bunu affedebilirmisiniz?

oraya giden erkekler neler düşünüyor? kendilerinden utanmıyorlar mı yoksa sadece ihtiyaç giderme olarak görüp nörlmak mı karşılıyorlar?

Güncellemeler:
kizlar: sevgililik durumu yok sadece hoslandiginiz kisi, bu yerlere gidip ordan bi kadinla birlikte oldugunu duysaniz o kisiyle hala gorusmeye devam edermiisniz?

erkekler: bazi gece kluplerinde bu oluyor, bu yerlere gidip ordaki kadinla beraber olurmuusnuz, olan hemcinsleriniz hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• gece kuluplerine çok gidiyorum. Gece kulüplerini seviyorum. Ancak inan ki burada o kadar yanlış bir mantık var ki yani anca bunu yurtdışına çıkıp bi cluba gittiğinde anlayabilrisin. Her gece kulubüne giden birileri ile birlikte olmuyor. Kız veya erkek. Eğlenmek farklı bir kültür bence. Bizim ülkemizde başka ülkelerde tabi olmadığı gibi saçma bi mantık hakim. Ben de gidiyorum ama oradaki kadınlar dediğin kaldı ki onlar da normal senin benim gibi insanlar öyle bi birliktelik tarzı bişi söz konusu değil. Bunu kim uyduruyor onu da bilmiyorum açıkçası.

0|0
    0|0
    • oyle olan yerler de var, ve ordan bi kadini cikarip birlikte oldugunu duydum, biz sevgili degiliz ama birbirimizden hoslaniyorduk, hala onunla gorusmeye devam etmelimiyim bilmiyorum

• burasi turkiye degil, heryerde var boyle yerler, ve burdaki erkeklerin de cogu gider, ama ben bunu affedemiyorum , hala gorusmeye devam etmelimiyim , hem ondan nefret ediyorum bu yuzden ama yine seviyorum

• için neyi söylüyorsa onu yap.

Erkekler Ne Diyor 12

• yıllarca gece kulubu mekan gazino tarzı yerlerde calıştım veya işlettim bu tarz yerlere gelen erkeklerin kafasında tek bir düşünce olur hayır bilemedin alkol alıp sohbet etmek değil tabiki çünkü bu tarz yerler diğer mekanlara (kadın olmayan kulup, bar tarzı yerlere) oranla daha pahalıdır ve daha gürültülüdür (yani kafanı dinleyemezsin) gelmekteki amaçları ordaki bayanlardan biriyle olabilrmiyim acaba diye kafalarından gecirerek gelirler.

0|0
    0|0
    • turkiye de oyledir, ama burda gece kluplerinden kadin cikarmak ve birlikte olmak serbest, benim sorum bu yerlerdeki kadinlrla bilrikte olan erkekker hakkindaki dusunuceleriniz. benim son derece midemi bulandiriyor bu tur erkekler, ama erkeklerin gozunde nasildir onu merak ediyorum. hoslandigim kisinin de boyle bisey yaptigini duyduduktan sonra artik onunla gorusmuyorum , sevgili degiliz ama yine de affedemiyorum, abartiyormuyum yoksa haklimiyim bu tepkimde bilmiyorum ama cok kizginim

• yabancı ülkelerde o işi yapmadım orda nasıl bilemiycem .

• arkadaş grubuyla gittiğim için dans edip eğlenip dönüyoruz, bir çapkınlık durumu olmuyor. ama tek başına gidiyorsa amaç piçliktir.

0|0
    0|0
  • Adına çok üzüldüm gerçekten. Ancak belki sadece gidip eğleniyordur. Birisleriyle birlikte olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
    • biz sevgili degiliz, sadece hoslandigim kisinin boyle bi yerden bi kadnla birlikte oldugunu duydum, bu erkekler hakkinda ne dusunursunuz, hala onla gorusmeye devam etmelimiyim bilmiyorum

• Bahsettiğin kişi sonuçta bekar. Evet hoş bir şey değil ancak bir şansı hakeder diye düşünüyorum.

• İlla Geced klubüne gerek yok eğlence için.Bu insanların eğlence anlayışına bağlı.Diğer bir durum ise benim kız arkadaşım gece klubünün kapısından geçemez bile kırarım bacaklarını.Ben yaparsam o da yapsın ama yapmıyorsam yaptırmam.

0|0
    0|0
  • haftaiçi köpek gibi çalışıyorum . haftasonu çıkıp 2 bişi içmiceksem arkadaşlarımla eğlenmeyeceksem başlarım öyle hayata. gece kulubü bar pub vs. yerlerle kerhaneyi karıştırıyoruz galiba . neyin ne demek olduğunu öğrenin ona göre konuşun.

0|0
    0|0
  • Bence herkes klüplere gidebilir ama başlkarıyla beraber olyosa orda sorun başlar cinsiyeti fark etmez bide sevgilsi öğrendiyse bunu ben olsam tiksinirim yani .

0|0
    0|0
  • oralar pek iyi değil erkek arkadasınızı bırakmayın :D

0|0
    0|0
  • Aldatoyor işte seni.Olan bu.

0|0
    0|0
  • lezbiyen olduğunu düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • Kulüplere gitmiyorum. İyi çocuğum ben:(

0|0
    0|0
  • Aldatma konusu fiziksel olarak evet, duygusal olarak hayır.

0|0
    0|0
  • İHtiyaç giderme olabilir ben yapmadım hiç ama , sevgilisi istemiyorsa yada sevgilisine kıyamıyorsa yapar bence ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o kişiden hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • 40 yılda bir gidilebilir değişiklik olur. Sürekli gidilmesi hoş değil gece hayatını sevmiyorum. Erkek arkadaşım sürekli gitse iyi karşılamam. İnsan alkol alınca her şey olabilir yapmayacağı varsa bile yapabilir.

0|0
    0|0
  • gece klübüne gidip bişe yapacağnı sanmam eğlenip dönüodur. ama oradan birleriyle tanışıp eve atıosa o heriften bi halt olmaz bide sevgilisi olduu halde. affedilme söz konusu bile olamaz tatlım.

0|0
    0|0
  • Öyle erkeklerle isim olmaz benim he arada sırada gidiyorsa tamam ama gidipte ordaki kadınlarla yatmayacak tabiki sürekli gidiyorsa kusura bakmasın bana göre değildir zaten

0|0
    0|0
  • Bana pek mantıklı gelmiyor.Zaten öyle yerlere dostlarla gidiliyor.Amaç muhabbet oluyor ama gürültüden muhabbet edilmiyor ki.Cafede bile müziğin sesi yükseldiğinde rahatsız oluyorum.Amaç dans etmekse, o zaman mantıklı.

0|0
    0|0
  • öyle yerlere giden erkekler ilgimi çekmez benim dah açok golf turnuvası felan :p

0|1
    0|0
  • kalabalık eglenceli oluyor.ayda 1-2 kere kuzenlerle toplasıp gidiyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...