Kol kası gelişimi?

Kol kası en hızlı gelişen kaslardan biriymiş galiba. Peki bir spor salonuna düzenli gitmekle ayda kaç cm artar, ilerde bu artış ne kadar azalır?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 bükme 3 açma yapacaksın..

0|1
    0|0
    • Nasıl yani biraz açar mısın?

• Dambılı, yarıya kadar getirip geri götürme bükme olur, kas yaparsın, tamamen yukarı çekme açma oluyor oda hacim yapar.

• :) tamamdır anladım şimdi. Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• biceps çalıştığın kadar triceps çalışacaksın. yoksa bir işe yaramaz.
    ayrıca protein kullanıp kullanmaman da önemli. ama ayda 1 cm gibi bir gelişme olabilir. çalışmana bağlı olarak artar veya azalır. ama her ay 1 cm bekleyemezsın tabi. ileriye doğru gelişim hızı düşer.

0|1
    0|0
    • Tamamdır :) teşekkürler

• sallama biceps calştğı kdar triceps calışckmış olay gntkde biter gntğin iyi değilse bir siim olmaz

• arkadaşım araştır biraz o zaman biceps triceps. genetikle alakası yok demedim zaten ben ortalama bişey söyledim. ama genetik menetik nasıl olursa olsun çalışmasının sonucunu alacaktır.

• senin çalıştığın zamana ağırlığa stiline yapına ve hotmonlarına göre değişir

0|1
    0|0
    • Ya tabi ben ortalama merak ediyorum

• "abi bunu kaç ayda yaptın" diye sormamışsındır kimseye umarım. beslenmene ve birazda genetiğine bağlı. e çalışmanada..

0|1
    0|0
    • Kaç ayda yaptın diye sormadım ama yol göstermesini istediğim kişiler oldu. Ben de burada ortalama soruyorum zaten kesin bir bilgi kimse veremez ki

• kardesim 40 41 e kadar gelişir ama ondan sonrası çok zor

0|1
    0|0
    • Benim şu an 33 kardeşim mesela hani benim merak ettiğim 3-4 aylık gelişim ortalama ne kadar olur?

• Vov :) gayet yeterli teşekkürler

• rica ederim

• 6 Ay dan sonra gelişmeye başlıyor ama kaç cm falan bilmiyorum daha yeni başladım bende dostum

0|1
    0|0
    • 6 ay uzun bir süre ya pek sanmıyorum. Teşekkürler cevabın için

• sana bağlı dostum

0|1
    0|0
  • ben ilk ayda 8cm gelistirdim ama 9 kilo aldim

0|1
    0|1
    • Yok daha neler ciddi misin? Gainer falan kullandın herhalde?

• yağdır o kadar kas almazı imkansız

• illa resim koyduracaksiniz sonunda yag degil gayet sekilli ve sert

• Askere gidince boş bol şınav çekersin ne gerek var para vermeye :D

0|1
    0|1
    • Şınavla olmuyor arkadaş ya :D

• Ben hergün barfiks, şınav çekiyorum. Aynı kiloyla sürekli yüklenilmez kollara arttırmak lazım. Teşekkürler yine de

• Reis bu ise ne diyosun adam 1 ayda 8 cm kol koymus @mustafaataman

• beslnmen gentğine bağlı ilk 2 3 ay 2 3 cm sonra gt gide düşer

0|1
    0|0
    • İlk 2-3 ayda toplam 2-3 cm mi diyorsun?

• Vay daha ne :) Çok güzel oluyor zaten 2 ayım böyle geçerse. Çok teşekkürler

Yükleniyor...