3 ay sonra ilk defa göreceğim.

Sevgilim askerde 3 ay sonra ilk defa bayramda görüşeceğiz. Çok özledim ne tepki vereceğimi nasıl davranacağımı bilmiyorum. Heralde sarılmaktan boğarım :) Böyle birşey yaşayan var mı? Bana tavsiyeleri olan ?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• cocuga yazık ya oldurcen tuhhhhh :DDd

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Askerdeyken, sevgilim yoktu. Askere bir gittim. 156 gün sonra bitirip geldim. Acemilik ve usta birliği de aynı yer olduğu için kimseyi görmedim.

Askerlik tam bir esaret. Hele bir de sevgilin kışla askeriyse, psikolojisi iyice bozulmuştur. Sivil insan, sivil araç bile göremiyorsun. İnan, çıktığında toprağı eğilip öpmek geliyor.

Ona sıkı sıkı sarılman bile onun için büyük moral olacaktır. Sevgiline şimdiden hayırlı tezkereler dilerim.

1|0
    0|0
  • sarılman yeter ben direk öpmeye geçmiştim meğersem ailesi camdan bize bakıyormuşş.. :)

1|0
    0|0
  • Boynuna atla sen.

1|0
    0|0
  • sımsıkı sarıl yeter :)

1|0
    0|0
  • gelince ilişkiye girmek ister

0|0
    0|0
    • Nerden bu kanıya vardın peki ?

• bence ciddi her ilişkiye imam nikahı şart, aileler vebal altında

• Bencede şart.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilimle ayrı şehirlerde oldugumuz için bizde pek sık görüşemiyoruz 2 veya 3 ayda bir ve her seferinde birbirimiz çok özlemiş oluyoruz en son 3 hafta önce gelmişti görür görmez boynuna bi sarılışım vardı bilemezsin :) ve tabi yanagına masum bi öpücükkkkkkk tamamdır :)

1|0
    0|0
    • Aşırı özlem olunca ilişki daha heyecanlı :) biz hiç ayrı kalmamıştık

• Aminn.sizinde öyle canım.

• amin aminn

• Sıkıca sarıl işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...