Yarın 1. yıl dönümümüz hatırladığı halde kılını kıpırdatmazsa ayrılacağım sizce iyi yapar mıyım ?

bir senedir hiç bi özel günü öenmsemedi hiç hemde doğum günümü bile şimdi brinci yıl dönümümüz ve biliyo kendiside yine umursamazsa ne yapayım ?

Güncellemeler:
şimide tartıştı benimle hiç bişey haketmiyomuşum haketmycek hiç bişey yapmadım ben bu çocuğa nağayım tokat gibi gelsin :@ kendine gelsn :@ yarın yıl dönümümüz hiç bişey yazmazsa bitiricem ama cesaret edemiyorum :(

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• 360 gün seni önemsiyosa..sana güzel davranıyosa..sana değer veriyosa..

4-5 gün için sallama elemanı..zamanla kutlamayı da öğretirsin

ha hep vurdumduymazsa..koy dötüne voleyi gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bunu düşünme umusamazsa yarın gel yaz biz buradayiz sana cevap vermek ıcın moralını yuksek tut suprız yapabilir.

0|0
    0|0
    • tam bir senedir bir kere süpriz yapmamış ne kavga ettm biliyomusn bu konu yznden umarım yapar ama beklentm yok yapmazsa napayım ? hiç bişey demezse ayrılayım önemsese yapar değil mi ?

• bu konu yüzünden kavga ettım dıyorsun suprız yapmazsa eşektir affedersın. bırak dusunme sımdı burada bazı cahıller var insanı gaza getirme çabasındalar ayrılınca sankı prim alacaklar bı soru sor ayrılırsam burda kac kısı bana teklıf eder diye bütün cahiller gelir )

• ama insan önemser ya bi kadın önemsenmek ister dile getrmişim imi yapmazsa bırakıcm artk akışına ne olursa olsn

• Bu tarz şeylere önem veriyorsan bunu ona belirt derim akabinde mutlaka gönlünü almak için bir şey yapar diye düşünüyorum eğer yapmazsa kararını ondan sonra ver derim.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların tarihlerle arası iyi değildir.Geçen zamanı ve özel günleri at bi kenara.Şöyle göz göze gelince hani bi şimşek çakar ya , o var mı ondan haber ver.O yoksa , hatırlarsa , rol yapsa ne fark eder ki ?

0|0
    0|0
  • Oha, bu kadar basit mi la?

0|0
    0|0
    • basit tabi önemsenmiyorum lan tam bir sene az buz değil

• Sen mi önemsenmiyorsun? Milletin kafasına göre koyduğu, ilan ettiği özel günler mi?

• koskoca bir yıllllll ayrılmasan hata

0|0
    0|0
  • Kalas

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrıl hemen !

0|0
    0|1
  • sen ne mükemmel birisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bugün Ks ile birinci yılımızmış o bile kutladı <3 seninki de kutlar.

0|0
    0|0
  • baska zaman düşünüp hedıye alıyorsa sorun değil özel gün falan ilgisini gösterıyorsa sadık ıse de ama ılgısız hedıye almayan rabbena hep bana dıyen bırıse bas tekmeyııı serefsize

0|0
    0|0
    • ya hediyeyi geç ufacık bişey bile yeter ufak bi not bile :( başka zamanda hiç düşünmez :(

• Kesinlikle ayrılmalısın. Mazallah evlenirseniz evlilik yıldönümü, doğum günü, hamile kalma günü, doğum yapma günü, sevgililer günü vs vs vs bu çocuk sana nasıl katlanacak, kesin ayrıl çocuk kurtulsun. :)

0|0
    0|0
    • :D yok canım o kadar değil ama kadın önemsenmek ister özen ister istiyorum çok bşy istemiyorum ki

• :) kaç yıldır çıkıyorsunuz ki?

• 1 yıl olcak yarn

• ayrılmak abartı olmazmıki :)

0|0
    0|0
  • canım onu yonta yonta ömrün biter ben sağa diim ...

1|0
    0|0
  • hişş derdin ne la senn hiçbi özel günümüzü hatrlamıon de belki açıklama yapar belki o dediğini bile umursamaz o zaman karar verirsn

0|0
    0|0
  • Ayrıl tabi.Çok haklısın.

0|0
    0|0
  • sen bu konuya takıntılı olduğun için önemsemiyormuş gibi yapıyordur belki de.

0|0
    0|0
  • ayrıl bugün doğum günüm sarkı gndermis kutlamış bir sürü şey yazmış

0|0
    0|0
    • yaaaaaaaaaa :@ kıızm amacın beni kıskandrmak mı kızdrmak mı Allahıımmmm sana geliyorum ;( :'(

• ya kötü bişey yazarsa karşılığında ya sen beni ekleyebilirmisn :S

• ekledim kötü bir sey yazmasını gerektircek söz değil o değerini anlamasını sağlayacak bir söz

Yükleniyor...