10 gün önce regl oldum doktora gitmeme gerek var mı?

ya hormonlarım düzgün çalışıo die sevinen ben yani bunu da nerden anlıorum tam 28 gün geçiodu reglimn üzerinden..daha 10 gün var ve ben regl oldum..tamam stresliyim ama çok fazla değil..ve geçen gün bi arkadaşım 15 gün öncesnde adet olmuş acaba bu mevsimsel bişi mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sağlıkçıyım sorun olmaz bazen olur ,mevsimsel olabilir havalar soğuyor bide stres felan yaşıyosan gayet normal ama sen çok anormal bi durum gördüysen doktora git bence :)

1|0
    0|0
    • Zaten herkes sağlıkçı burda anasını satim .

• yoktur ya çok düzenli normalde

• Dedğim gibi bencede pek bişi olduğunu sanmıyorum ama uzman yardımı almak lazım doktura git doktura git :D

Erkekler Ne Diyor 8

• En az 3-4 ay sürmesi lazım geç ya da erken adet olmanın ki o zaman doktora gidersin.

0|0
    0|0
  • ilaç kullanıyor musun?

0|0
    0|0
    • yoo bi ilaç filan kullanmıom

• erken oldu dedim ben de zaten

• 10 gün arayla olduğundan bahsetmişsin normal değil bence

• Sizin bu regl olayınız borsa gibi , her şeyde şaşıyor.O yüzden çok fazla arası açılmadığı sürece dert etmemelisin.Bunu bir erkek olarak ben bile biliyorum yani, sende bu kadar zamandır öğrenemedin mi be Fabriza :)

0|0
    0|0
  • Bin tane etkeni var, olur arada, tamamen hormonal bir denge sonuçta ama çok canını sıktıysa git doktora, ;)

0|0
    0|0
  • 10 gün önce oldunsa gerek yok.

0|0
    0|0
  • tamamen hormonsal bi durum ama her hangi bi ilaç kullanmışsan onunda etkisi olur.

0|0
    0|0
    • yok kullanmadım

• insanlar burda saçmalıyor mrvsimsel diye alakası yok hormon düzenleyici ilaçlar var onu kullanırsan soryn olmaz ilacın ismi primolut n tablet

• ıyyyy git doktora :D

0|0
    0|0
  • Sorun olmazz bizde kız arkadasımla aynı sorun yüzünden doktora gitmiştik mevsimsel sinir stres falan demişti ..

0|0
    0|0
    • ya zaten hep öyle diolar herşey stresss hayret ya

• Aynen öyle stres oranıza yansıyor . sorun yapma.. ama kesilmeden devam ederse uzun süre kesin doktora gitt

Kızlar Ne Diyor 2

• mevsimden ziyade yiyip içtiğiöiz şeylerdeki katkı maddeleri de vücudumuzun yapısını bozuyor.ondanda olabilir.

0|0
    0|0
  • hyr hyr cok normel bsy hıc gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...