Kızların tribal enfeksiyonu!

Bir kızla tanıştım süresi çok olmadı 5 ay falan sanaldayız ordan tanıştık.Trip atmalar küsmeler gönlünü almaya çalışmamı istemeleri falan. Hoşlanıyor olabilirmi.

Yada şöyle diyim kızlar kimlere böyle davranır işte küser trip atar gönlünün alınması için uğraştırmak ister?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkese trip atabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğer hoşlanıyor ya da seviyorsa trip atar, trip atmayan kız fazla değer vermiyordur... Bazen karşısındakini bıktırmak için bilerek triplere boğanlar da vardır rolcüleri saymıyorum :D

0|0
    0|0
  • Trip herkese atar bir kız.. :D ama hangi konuda trip attığı önemli..

Kızlarla çok konuştuğun için trip atyosa hoşlanıyordur..

Geç yazdığın için trip atyosa hoşlanıyordur.. vs. vs.

Tribin çeşidi önemli :D

0|0
    0|0
  • :) bunun belirli bir sınırı yoktur. Herkese, her ortamda trip atmaya müsaitiz biz. Tribal enfeksiyona, tripantibiyotik gerekli.

0|0
    0|0
  • ilgi duyduğumuzu önemser, triplere gireriz -gerektiği yerde tabi- onun dışında ilgi duymadığızı iplemeyiz bile. bi kız susuyorsa anla ki iplenmiyorsun.

0|0
    0|0
  • gönlün varsa ilgilen, yoksa uzaklaş...

0|0
    0|0
    • benım değil önemli olan onun gönlünün olup olmaması onun varsa ben zaten aşığım yakınlaşırım ama emin olmadanda adım atmak istemiyorum.Benden uzaklaşır diye

• apaçık ortada beklenti içine girmiş hisli sana karşı..

• Kesin senden hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • Tripcan'ım var mı len?

0|0
    0|0
  • hoşlandığını böyle beli eden kız maldır, çok açık söylüyorum bak. uğraşma hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• egosunu tatmin ediyor seninle başka birilerinden kuyruk acısı var anlaşılan sala gitsin derim kadı ndediğin böyle bişey değil seninki soyarı gbime geldi :)

0|0
    0|0
  • Sana üst düzey yavşıyor kardeşim sonuna kadar git gönlünü al felan böle hararetli bi anda teklif et kız sende :)

0|0
    0|0
    • hehehe eminmisin lan sonra yamulmayalım?:)

• iyi bakalım öyle diyorsan öyledir çok emin konuştun):

• Tecrübeyle endeksli kardeşm :)

• Sanalda onların trip atmayanı falan dolu birader ben 2-3 tane yaptım herh hafta bisiyle çıkıyorum tavsiyedir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...