Peki ya KS'daki fake resimlere ne diyeceksiniz?

Yorum yapmayacağım fakat şunu belirtmek istiyorum.

Bu sitenin bazı üyeleri o kadar mantıklı, o kadar zeki ki cevapları görünce "vay be" demekten kendimi alıkoyamıyorum (istisnalarda olabiliyor) Fakat anlam veremediğim başka bir özellik ise özgüven eksikliği olması. Hayır belki kendini göstermek istemeyebilirsin, anlarım ama başkalarının fotoğrafını koyupta kendin gibi gösterince ne geçiyor eline? Şunu da belirteyim fake resimli erkek üyeler görmedim, hepsi kız.. Üzerine alınanda alınsın bence. Öperim, yorumlarınızı alalım gençler ve daima genç kalacaklar.

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Kendini göstermeyen insanlar olduğu konusunda haklısın ve evet kendilerini göstermek istememekte onlar da haklılar. Hepsi değil ama bir kısmın fake resim koymasının nedeninin kendini bir başkası gibi göstermek olmadığını ve bunu yukarıdaki nendenden yaptılarını düşünüyorum. Çünkü bu kesmin koyduğu fake resimlerin senin de farkettiğin gibi ya fake olduğu çok belli ya da tanınan bir ünlünün resmi. Ben bunu pek takmıyorum; fake veya değil. Sonuçta bunların hepsi birer maske ve burası sanal bir ortam. Bu nedenle burada dikkat ettiğim tek şey yorumlar. Tabii onlar da fake olabilir ama ne yapalım işte, sanal ortam.

0|0
    0|0
  • yürü beeeeeeeeeee

1|0
    0|0
  • yüzde 80 özgüven eksikliğidir.yüzde 20 ise çok tanınan bir insandır,resim koymamasının nedeni bu kendi resmini koymayan kız ve erkek üyeler için diyorum.Başkalarının resmini koyanlar da özgüven eksikliği olma ihtimali oldukça boldur.Yakışıklılık ve güzellik gelir geçer ama karizma ve asalet doğuştan gelir.Dolayısıyla başkalarının resimlerini koyan insanlarda;çzgüven,karizma ve asalet eksikliği vardır

1|0
    0|0
  • Erkek fakeler de var 'dı' =)9

Ayrıca profil resmimle değil verdiğim cevaplarla hatırlanmak isterim. O yüzden koymuyorum koyana da mutluluklar diliyorum =)

0|0
    0|0
  • Artık fake olmayanlara bile ön yargılı yaklaşmaya başladım. Herkes fake olabilir, bende olabilirim.

2|1
    0|1
  • ciddiye almıyordur sonuçta benim resmimi görüp ne yapacak evlilik sitesi değilki bu alt tarafı soru cevaplıyorsun :)

0|0
    0|0
  • aşağılık kompleksine sahip kimseler bu durumu gizlemek adına gereginden fazla özgüvenli görünürler

en tipik özellikleri eleştirilmeye olan tahammülsüzlükleri.

otokontrollerini çok çabuk kaybedebiliyor olmalari bu tip insanlarin.

0|0
    0|0
  • ben kendi resmimi koydum . minik olan benim

1|0
    0|0
  • Ben kişinin kendi resmini buraya koymasına karşıyım. Güzellik ya da çirkinlikle alakalı değil. Kendimizi sanal ortamda bu kadar deşifre etmemeliyiz. Hele bayanlar bu konuda daha dikkatli olmalı.

Fakat neden sahte resim konulur? Dikkat çekme + özgüven eksikliği olabilir. Sanırım bunu yapanlar da genelde 25 yaş altı üyelerdir.

0|0
    0|0
  • bu benim kendi resmim :)

1|0
    0|0
  • öncelikle beni öpme cıvık hareketlerden hoşlanmam bu sitede sadece gençlerde yok aynı zamanda,yaşlılarda var misal ben soru neydi bu arada...!

0|2
    0|0
  • ego tatmini diyorum ben buna. Böyle şeylerin olması gayet normal. Çünkü gerçeğe dönüldüğünde buradaki karakterin veya ilginin 10 da 1 i belki yok. Bu şekilde içlerinde kanayan yaraya belki bi nebze parmak basılması onlara iyi geliyodur. Paşa gönülleri bilir. Sonuçta en acı noktası gerçek olmyana bir şeyi yaşadıklarını kendilerinin bilmesi. !

0|0
    0|0
  • Herkes kendi yolunda kendi düşüncesinde.Boş ver.

0|0
    0|0
  • ben fake değilim. tamammı

0|0
    0|0
    • mı ekini ayrı yazsaydın tamamdı.

• eti puf gibisin yemek istiyorum seni

• link yerler beni eti puf :))

• ben fake değilim. benden esinlenerek yaratık karakterin resmini koydum o kadar.

her kes seksi değildir!

0|0
    0|0
  • Fake hesap koymak aklıselim bi davranış değil ,genellikle çirkin kızların kulladığı bi yöntem oluyor :)gerek yok fake resim koymaya ama koyan varsada salla gitsin kndini resimdki zannetsin :)

0|0
    0|0
  • evet kızın biri beni böyle işletmişti.sonradan kızla konuştuk faceden ekledim ve fena değil tatlı bi kızdı ama benim güvenimi kırdı sonuçta hayır ne gerek var ki kendin de güzelsin aslında nie fake resim..

0|0
    0|0
  • he başkasının resminin konmasını bi türlü anlaya bilmiş değilim kendileriyle barışık değiller sanırım.

0|0
    0|0
    • evet elmanderin resmini nie koydun kendi koşarken ki resmini koysana millete laf edeceğine :D

• yok kardeşim ben bunu yazarken kendimi fark etmedimmi sandım benim kastedigim kendi resmi gibi ben buyum hesabına gidenlere

• alayına fake :D

0|0
    0|0
  • birebir fotomu koydum ben...

:)

1|0
    0|0
  • özenti desem :):)

0|0
    0|0
  • fotoğraf koysa güzel olsun olmasın millet birbirine mesaj yağmuruna tutar

0|0
    0|0
  • resim olmasada manzara mantıklı,böyle sorduğuna göre sen gerçeksin

0|0
    0|0
  • resmi olan üyelerin cesaretine hayranım...

0|0
    0|1
  • En iyi profil fotoğrafı seçilmelisin;)

0|0
    1|0
    • Senin fotoğrafla yarışırım ben :)

• Benim sonucum biraz farklı. Umut zenginiyim ben :)

• Anladık hem seksi hem de havalısın;)

• ben de sürekli gizliden yazıyorum ama bunun özgüvenle hiç alaksı yok.

0|0
    0|0
  • benim gibi yiyen varsa koysun gelsin.

0|0
    0|0
  • Kendi fotografimi koydugum zamanlarda yurt genelinde, yavru vatan Kibris'da ve tum dis temsilciliklerde yas ilan ediliyor.

0|0
    0|0
    • Sana böyle bi harekette bulunan insanı hayatında tutmazsın işte. Bi de olumlu yönden bak. Kimse kimsenin dış görüntüsünden dolayı onu yargılamaya veya ona tavır almak gibi bi harekette bulunamaz. Çırparım valla.

• Yuru be kim tutar seni, himayene al beni :(

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence bir çok kişi burada sevdikleri ilgi alanlarına giren fotoları göstermeyi seviyor :).Biri bir ünlünün ,biri facebookta çaldığı kız fotolarını biri sanatsal fotoları biri komik fotoları koyup burada üyelik açıyor.Bu sadece buradaolmuyor nette bir çok yerde oluyor.Ben kendi fotomu neden koymuyorum? Aslında koyarım ama ne değişecek? Bana daha fazla arkadaşlık teklifimi gelcek? Daha fazla mesaj? Sence bu olmayan yüzümle yazdığım yorumlarla kendi yüzümü buraya ekleyince ne değişecek? Hiç bir şey.Sadece sitede üye olan akrabalarım beni tanıcak :).Anlım açık.Okadar açıkkı babamın bile sitede üye olmasini istiyorum.

Hakkımızda hayırlısı

1|1
    0|0
  • tanımadığım insanlarla ve kimin kim olduğu belli olmaya bir siteye tutupta kendi fotoğrafımı koymam. gerek görmüyorum.

ikincisi de kimin nasıl fotoğraf koyduğu beni ilgilendirmez. Fotoğraflarla yorumlaşmıyorum sonuçta verdiği cevaba bakarım ben. koyduğu başkalarının fotoğrafı ise sadece kendini kandırır bu da onun sorunu.

0|0
    0|0
  • Hımm bu sorudan şunu anladım ben. Arkadaşlar resimdeki benim ve cesaretimden dolayı yorumlarınızı bekliyorum :)

1|1
    2|0
    • Tabiiki sorun yok. Koymana kimse engel olmaz kaldı ki ben bunu eleştirmiyorum. Benim resmim bana ait değil ama o dizi dizi teklifler banada geliyor. Anlayacağın teklifin gelmesi için foto koymaya bile gerek yok. Bayan olduğun anlaşılsın yeter. Bu arada hoş hatunsun söylemek istedim :)

• Bırak koysunlar boşver.Bi de kendi fotonu koyunca feyk sanan tipler var. onlarda pek komik salla:)

1|0
    0|0
  • bende diyorum ülkenin bütün kızları da ks ye üye olmuş demek fake imişler :D

1|0
    0|0
    • Hahahaha daha bilmediğin neler neler va da işte susuyoruz saygımızdan :p

• inananların saflıgı

2|1
    2|2
  • erkek olup bayan hesabı açmaktan iyidir.

0|1
    1|0
  • Avatardaki benim. Sosyal mesaj veriyorum, illuminatiye göz kırpıyorum.

1|0
    1|2

0|0
    1|1
    • Avatardaki resmi nereden çaldığını biliyorum. Demetin çektiği fotoğrafların barkodu bu :) Zararsız Haller İçindeki Kadınlar artık Zararsız Haller olarak değiştirildi :)

• kamulaştırılmıştı zaten.çalmak hiç hoş değil

• Ben "Bu resim benim." demedim.Fake amaçlı da koymadım.Sevdiğim için koydum.Normalmiş gibi başkasının resmini koyanlar kimi kandırıyor ki?

1|0
    0|1
    • Sevdiğin ya da seni ifade ettiğine inandığın resmi koymana kimse bir şey diyemez zaten. Benim kızdığım nokta, bir başkasının üstelik haberi dahi olmadan o fotoğrafı "kendin" olarak göstermen ve oymuş gibi izlenimler bırakmalarına kızıyorum. Bu karşındakini kandırmak değil bu kendini kandırmak yalnızca. Tasvip etmediğim konuda bu.

• avatardaki ben değilim benzer bi yanımız da yok karakter olarak da alakam yok ama bakışlarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • butun site fake resimli erkek uye gordu.

etmus, likit :-).

ben kizlardan iki kisi biliyorum sadece.

0|0
    0|0
    • bende kapı gibi feykim şekerim..beni de top 10 listesine ekle.

• likit emmi bana ve over'a çok pis çemkirdi kahlo, kalbimizi kırdı :(((88

• ahaha okuyamadim ben onu ya. iki dakka bos birakiyorum biri cemkiriyor. patliyor :-). bana da cemkirmis galiba. turkuaz gozlu yigidim.

• Gülüm yenisin daha bir kaç ay sonra görem seni.

1|0
    0|0
  • ben varim bu resimde

<-------

0|0
    0|0
  • Resimlerini koyanların fake olmadığını nasıl anladın?

0|0
    0|0
    • Bir kaç sorusunu ya da sorulara verdiği cevapları okumam yeterli oldu.

• evcil fake degil.kanatlarını kırdılar yola supurgeyle devam ediyor..ben biliyorum

• askımı kurtlara sakladım :(

• avatarım sarışın ve uzun saçlı halim. bu yüzden bana feyk diyemeyiz bence:(

1|0
    0|0
    • Seni tavşanlar kovalasın! Fake değil bu şahıs, ben gördüm. Sesi de çok muazzam, severim kendilerini hehheh

• Unuttun mu? Ben eteğini aşağıya çekip kaçmıştım :(

• ciyaaakk<:(

Yükleniyor...