Sevgiliniz sizin yanınızda iken bir başkasıyla kesişirse ne yaparsınız ?

Sevgiliniz sizin yanınızda iken bir başkasıyla kesişirse ne yaparsınız ?

0|0
23|21

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekçi olursak sadece oturduğunuz yerde kıskançlıktan kıvranırsınız/ kıvranırız.Ben olasam sevgili olmadan önce onunla dışarıda bu hareketlerini zahten görmüş olurum ve böyle bir kişiyle zahten sevgili olmazdım.Bir gerçek varki insanlar güzele bakmayi severler.Ben dışarıya çıkınca 100 lerce guzel adam ve kadına raslıyorum ama sadece görsellik anlamında onlara bakıyorum onlari istemiyorum.Flört etmek ve bakmak arasında fark var.Bakıyorsa sorun yok ama flört anlamında kadını kesiyorsa benimle olmak istemediği vurguluyordur.Neden yanında kalım ve neden şiddete baş vurim? Ya kıskanılmayı huy edinmiştir yada doyumsuzdur.Bu karaketerdeki adam benimle olmaz.Ben dünyaya huzursuz olmaya mutsuz olmaya gelmedim.Güzel kadınlarla ona hayatında başarılar dilerim ve aradan çekilirim :).Böyle bir adam için savaşmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• benim şakasına çok baktığım oluyordu onu gıcık etmek için , çok bozuluyordu tabi

0|0
    0|0
  • oyarım o kesişen gözleri...

0|0
    0|0
  • sadece bakmışsa gözü kaymıştır...insanlık halidir. mümkündür ...ama kesişme ise, kesiştiririm ben onu...

0|0
    0|0
  • yapıştırcaksın ensesıne tokadı bak bakalım yapıyo mu bıdaha :D

3|0
    0|0
  • Bİlmiyorum hiç öyle bir durumla karşılaşmadım ama ne güzel kız demi derim laf atarım sana ayarlamamı istermisin derim gidip konuşayımmı derim :) ... :)

0|0
    0|0
  • o bi başkasıyla başbaşa bırakırım.. bende bi başkasıyla kesişirim dert değil

0|0
    0|0
    • Senin birşeyi dert ettiğini hiç görmedim zaten:))

• neden edeyimki.. onda göz varsa bendede var ve eğer o gözler bende değilse benimkide bi başkasına ait olabilir. Herkes hakettiğini yaşar

• olduuu gözlerim doldu ağlıcam da tutuyorum kendimi..

• gelecek hayallerim biter..

o anlık edebimden bişi yapamam belki ama, zaman içinde hırçınlaşırım, çok kavga ederiz ve kısa sürede biter..

ya da hemen biter..

0|0
    0|0
  • O an sesimi çıkarmam ve masadan yada her nerdeysem oradan kalkar giderim. Yalnız kaldığında da vay başına gelenler. :)

0|0
    0|0
  • böyle bir durum başıma gelmişti.ne yapacam, tabikide bastım tokadı

0|0
    0|0
  • kalkar giderim bi daha asla işim olmaz

0|0
    0|0
  • acik acik sorarim !

1|0
    0|0
  • <3 sifon

0|1
    0|0
  • Basar tokadı giderdim.

0|0
    0|0
  • kesiştiririm ben onu !

ölemekle bayılmayı bir sanmasın OYARIM .

0|0
    0|0
  • aynisini

0|0
    0|0
  • ne biçim sevgili lan bu

0|0
    0|0
  • Kızarım ve arkama bakmadan giderim.

0|0
    0|0
  • Kesişme noktaları olurum, katliam çıkar.

0|0
    0|0
  • onun öLümü oLur :D

0|0
    0|0
  • o an biter benim için umrumda bile olmaz :D

0|0
    0|0
  • gözü bi yerden ısırmıştır ya niye baksın

0|0
    0|0
  • oyarımm onuuuuu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bakıyorsa derim ki' yakışıklı değil mi? ' o da evet der veya hayır.Evet derse görüşürüz der kalkar giderim,hayır derse neden kestin derim.Yine kalkar giderim ve içimden nameli küfür şarkılarını hatırlarım.Ondan sonra o kesişen gözleri benim arkama bakakalır.Hiç te umursamam.

0|0
    0|0
  • Bekarsam, hiçbir şey olmamış gibi davranırım. Ertesi gün numaramı değiştirir, ortadan kaybolurum.

Evliysem kıyamet kopar.

Nişanlıysam yüzüğü masaya bırakır, tuvalete giderim... Akşama kadar ordan çıkmamı bekler artık.

0|0
    0|0
  • al mektuplarını ver mektuplarımı derim :) şaka bi yana hazmedemem bitiririm ilişkiyi çok ağır konuşurum...

0|0
    0|0
  • masadan kalkar hiç birşey demeden basar giderim.

0|0
    0|0
  • kesişeneri keserim :D sevgilin senin yanında başkasıyla kesişiyosa hala arayışta demektir seni sevmiyodur öylesine çıkıyodur senle ,benim segilim başkasyıla kesişse önce ondan ayrılır sonrada kesiştiii herifi döverim dövemesemde dövmeye çalışırım işte :D

0|0
    0|0

• valla öyle bir ihtimal olamayacağı için şahsi yorum yapamıyorum..

öyle biri benle zaten birlikte olamaz bırak sevgili olmayı..

Midesi geniş,domuz gibi kıskançsız,vurdumduymaz,kabullenen mallar varsada hayrını görsünler ne diyim :)))))))))

0|0
    0|0
  • Sen ne yapıyorsum derim kıza bi tokat atarım kesiştiği erkeğin yanına gider bir sorunmu vardı birader ne bakıyosun derim

0|0
    0|0
  • Kalkar çocuğu döver, kıza söver, giderim o ortamdan... Umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • o anda bitiririm.sen yoluna ben yoluma

0|0
    0|0
  • çok da tınnn.

Benim yanımda oturuyor sonuçta. Ellerini tutup bende poz verirdim onlara

0|0
    0|0
  • dalarım havadan yerden uçma zıplama dalarım...

0|0
    0|0
  • onun yaptığını yaparım

0|0
    0|0
  • Öyle bi bok yiyemez.kafasını kopartırım.Son gördüğü yüz benim yüzüm olur.

0|0
    0|0
  • buna cesaret edemez...

0|0
    0|0
  • ihtimal yok

0|0
    0|0
  • Oandan itibaren eski sevgilim olur elbette

0|0
    0|0
  • bırakır giderim benden rahatsız olmasın yazık...!

0|0
    0|0
  • burnunu kırarım

0|0
    0|0
  • g.tünü keserim

0|0
    0|0
  • Gözlerini kapatırım

0|0
    0|0
  • Öyle karaktersiz biriyle işim olmaz umarım. Gözümden düşer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...