Vücudum iyi mi (resimli) yoksa daha çok çalışmalımıyım?

Çalışıyorum tabi ama daha sık disiplinli tutmalımıyım?
İyi kötü yorumlarinizi bekliyorum..
http://i.hizliresim.com/M6byQ1.jpg

Güncellemeler:
Güncel
Boy 1.72 kilo 63 ama dıştan herkes 68 70 diyorlar

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 yilini daha verdinmi ve yağ oranina dikkat ettinmi o zaman hedef tamam demektir. Ondan sonrasi hayat felsefesi..

0|0
    0|0
    • Yapiyorum ama süreklilik katmadim daha bir 7 8 ay yapıyorum yazın bırakıyorum sonra yine devam falan oyle

• Bende 3 aydir gidemiyorum sinavdir falan. Ciddi maddiyat gerektiren de bir spor beslenme sıkıntı oluyor.

• Aynen oyle beslenme cok önemli ya.

• demeye bakma kardeş biraz daha hacim aldan daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Göğüs omuz kol biraz daha çalış bide kanat

0|0
    0|0
    • Ne biraktin ki :D kollarım vücuduma göre cok fotograftan da iriler büyükler , omuz evet haklisin bende eksik görüyorum , kanat bira iyi ama yavaş yavaş kasmaya gerek duymuyorum.

• Daha çok çalışman lazım. :))

0|0
    1|0
  • Guzel belin ince estetik bir vucut ama. biraz daha hacim almaya çalış kilon az şu an

0|0
    0|0
    • Saolasin , haklisin evet başlarken 49 dum 3ayda 69 oldum hırs cok gozumu burudu yazın oruç tu tatildi derken biraz verdik 6 7

• Bende 24 kg aldım ama 3 ayda değil büyük ihtimal bir yanlislik olmustur. Cunku bu kadar hizli kas almak mumkun degil 172. lik 69 kilo bir adam yagsiz olsa daha hacimli bir vucudu olur.

• Cok iriydim zaten sürekli spor yapmıyorum mevsimlik yani yazları falan ramazanda bırakıyorum bak ister inan ister inanma bu umrumda olmaz ama şunu söyleyebilirim kanıtlama zorumda yok o halimin fotoğrafı yok ama cidden bu fotolara gore cok daha iriydim zaten bunu herkes söylüyor spordaki insanlar falan buna sebep olan şey ramazanda oruç tuttum ardından tatile gittim ye iç sic form kaybetmeye başladim kış oldu yine devam

• Iyi ama biraz kanat la göğüse önem ver

0|0
    0|0
  • bu hicbisey daha cook calisman lazim senin..

0|0
    0|0
  • oooo daha çok çalışman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...