Neden aradığımız aşkı bulamıyoruz?

Arkadaşlar ben aşk adamıyım. Fakat şunu söyleyeyim. Gerçek aşkı tattığım ve devam edeceğinden daha da çok evleneceğimiz bile konuştuğum hayat arkadaşım dediğim insandan ayrıldım. Ve ben ona da soruyorum en ufak bir hatam olmadığını o da söyledi. Fakat o hayatımdan çıksa bile sevgisi devam ediyor. Hiçbir kıza da birşeyler hissetmek ve bağlanacağını tekrardan bilmek de benim için zor gibi geliyor. Sizce ben ne yapmalıyım? Anketi de sitemimi ve hislerimi anlayın ve cevaplarınızla ona göre yapın diye yaptım. Herkese selamlar..

• Ya buluyoruz ama o bizi bulmuyor?
    50% (1)60% (3)57% (4)Oy Ver
  • Buluyoruz ama bu sefer olmadı?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Acaba bulduk da ben mi görmedim?
    50% (1)40% (2)43% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Aramakla olmaz ki aşk. ilişki ararsın bulursun. ama aşk aranarak bulunabilen bişey değildir. önce içine işler, sonra hayatına. bazen hayatına işlemeden sadece içinde kalır ... yani aşk arayarak değil, kendiliğinden oluşur ...

0|0
    0|1
    • Ben de zaten böyle yaşadım. Ama o en son yaşadığımdan sonra yine bir başkasını sevebilir miyim, kuşkusu var içimde. İnancım zayıfladı. Ama dediğin doğru. Hissedilirse yaşanır ve o zaman denilebilinir..

• Bence yeniden birini sevebilir misin buna kimse bi cevap veremez. bu cevaplanabilinecek açıklanabilinecek bi konu değil. bu tamamen kader. kadere nasıl cevap veremiyosak bu da öyle işte.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ararsanız bulamazsınız.

1|0
    0|0
    • Aramıyorum zaten. Kısmetimde olsun istiyorum birazda. Ama son yaşadıklarım iyice yıprattı ve şuan kendime gülüyorum..

• zamani gelince seni bulur

0|0
    0|0
  • Armudun sapı, üzümün çöpü...

0|0
    0|0
    • Pek atasözünüzü yorumlayamadım, aynı durum bende de mi var demek istediniz? veya ne?

Erkekler Ne Diyor 3

• Faydasız bir olay.çünkü hazırlıksız olacaksın ki aşık olasın. boşluğuna gelecek birden. en beklemediğin bi anda karşına çıkacak. etrafındaki bütün etkilere açık olup, algıların sınırlandırılmamış kalıcak ki en ufak bi hamle bile ilgini çeksin, başını döndürsün, canını yaksın, çok mutlu etsin. aşkı aramak demek karşındakine her baktığında esasında ilişkiyi ve olabilecekleri düşünmek demek olur. iyi hali, kötü hali, istediklerin ve istemediklerin sıralanır kafanda. sonunda bi ilişkiye başlasan bile bu aşkı aramış olmak değil adam seçmiş olmak olur. hazırlıklı olursun herşeye, temkinli ilerlersin, düzgün bir ilişkiyi sağlayabilmek için çabalarsın, bazı şeylerden feragat edersin uzun soluklu olması için çaba sarfedersin falan... bunlar bir yerden sonra kabul edilebilir şeyler olabilir ama niyet aşksa insan hep beklenmedik yerden vurulmak ister. aşık insan virajları kestirememeli, öfke anlarını tahmin edememeli, ters köşelere düşebilmeli, tutkusu kimi zaman temkinden güçlü olmalı gibi diye devam edebilir. bu yüzden aşkı aramak yoktur aşka düşmek vardır.

Sevgilim olsun,birine aşık olayim diye arayınca kesinlikle olmaz,siparişle hiç olmaz.gerektiğinde yalnız kalmayı da insan öğrenmelidir ve elbet birgün mutlaka gerçekten seveceğini unutamamalı,seçilmiş kişi elbet birgün karşısınıza beklenmedik bir anda çıkacaktır sizin aramanıza gerek kalmadan.

0|0
    0|0
  • benim de en son 2yıl önce olmustu gerçekten sevdiğim. Ondan sonrakilerin hepsi faso fiso.

0|0
    0|0
    • Allah büyük kardeşim. Ne diyelim. İşin acı tarafı da bu zaten..

• buldukda ben mı görmedım

0|0
    0|0
Yükleniyor...