İstemiyorsun ama kendine dur da diyemiyorsun ....

Hayatınızda hiç böyle bir duygu yaşadanızmı yaşayan yada yaşamayanların yorumlarını bekliyorum... Sizden hoşlanan kişinin en yakın arkadaşından hoşlandınızmı ? Böyle bir çıkmazz...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Böyle vakkalar oluyor vehaut cekici geliyor bir cok insana cünkü kendi yasamadiklari iliskiyi izledilermi cekici geliyor kendi yasadiklari iliskide olan eksikleri görüyorlarda ondan cogunlukla.

En dogrusu bir müddet bu Arkadaslarla Görüsmemen bir ay iki ay..

kafani toparlarsin

1|0
    0|0
  • çok oldu bana öyle yanı kendıne kusur aramana gerek yok senden hoşlanana senden hoşlanıcaksın yada onların arkadaşlarından hoşlanamayacaksın dıye bı kaide yokkı sadece sneınde hoşlandığın kızdan yada erkekden onun arkadaş cevresinden hoşlanırsan ozaman sorun olur

1|0
    0|0
  • senden hoslanan çocuga umut verdin mi ?

1|0
    0|0
    • Tam anlamıyla vermedim zaman dedim ona

• bende oyle dusunuyorum ama duygularımada hakım olamıyorum

• o zaman bir süre onlarla görüsme uzak kal iyi gelir olaya daha net bakarsin

• O kadar doymuştum ki istemiyordum artık ama kabak tatlısına dur da diyemedim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet yaşadım ve sonra çok pısman oldum yol yakınken kendınızı uzak tutmaya calısın

1|0
    0|0
  • Ben böyle bir şey yaşadım. Kimse umrumda olmadığı için o zamanlar, ikisiyle de konuşuyordum. Karasızlıktan da ölmek üzereydim, (her zamanki gibi.) Çok zamanımı aldı ama sonra ikisini de kafamda bitirdim.

0|0
    0|0
  • Yapmadım öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Geçmişte olmuştur illa ki.Şu anda öyle birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...