Uzun boylular için bu doğrumu? ve hocanın dediği söz canımı sıktı?

Fitnessa gidiyorum arkadaşlar, hoca ile konuşuyorduk , uzun boyluların lifi kolay dolmaz zaten dedi diğerlerine göre gelişim uzun sürer dedi, bu ne kadar doğru?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hocanın dediği doğru daha zor dolar çünkü daha büyük bir alanı kaplıyor adeleler yalnız iyi bir vücut yaptığın zaman uzun boyluyla kısa boylunun da arasındaki estetiksel farkı söylememe gerek yok sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş bölge büyük haliyle daha iyi beslenmen daha cok protein alman gerekir ama emin ol vucut yzun boylularda iyi duruyo:)

0|0
    0|0
  • Aga uzun boyluysan kendini ayıya benzetme kas uğruna. Güzelce ilaç felan almadan vucudunu yap. Ve eğer omuzun felan yoksa başlangıçta biraz omuzu genişlet 1-2 ay sadece omuz yap sonra göğüs-karın felan çalış

0|0
    0|0
    • ilaç kullanmadım. kullanmayacam da kardeşim hoca göğüs sırttan başlatıyo omuzda yapıyoruz ama hocanın bilgisi varki yaptırıyor yok ben bundan başlıcam diyememki?

• Arkadasım yeni başlayan herkese vucudu alıssın diye tüm vucut sistemiyle ilgili programdır sen hocanın sözünden cıkma sevmece yapılmaz hersey vucut bir bütündür bütünlüğü bozulmaz copu hareket copu bölgeye yararlıdır fakat ana bölgesi o bölgedir yani tüm vucut programında vucut her zaman sırttan baslanır sonra göğüs omuz kollar bacak diye gider

• Dostum büyük olan dha zor gelişir dha zorda formdan düşer

0|0
    0|0
Yükleniyor...