Beşiktaş Kayseriyi Yenebilir Mi?

Galatasarayın Puan Kaybetmesi Ardından Gözler Bugün 16:00 Da Oynanacak Beşiktaş - Kayseri Erciyespor Maçına Çevrildi
Beşiktaş Şansı Sizce Nedir? Ligde Şampiyonluk Yolunda Var Olmak İçin Puan Şart Aynı Zamanda Perşembe Günü Club Brugge İstanbul'da Rövanş Maçıda Var Sizin Görüşleriniz Nelerdir?

• Beşiktaş
    67% (2)83% (5)78% (7)Oy Ver
  • Berabere
    33% (1)17% (1)22% (2)Oy Ver
  • Kayseri Erciyesspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bjk alir

0|1
    0|0
    • Helal Dişi Kartal Sanada:)

• Yo ben disi aslanim

• İlginç.. GS Lisin Ama BJK Alır Diyorsun ) Helal Olsun Ne Diyim Gerçekleri Anlamak Geçde Olsa ))

• Kayseri kim ya yer Beşiktaş onları

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alır 2-1 beraberlik ihtimalide var

0|0
    0|0
    • Bir Beşiktaşlı Olumsuzluk Düşünmez Hiç Bir Zaman..

• Kayseri fener düşmanı maç kesinlikle 8jk nin

0|0
    0|1
    • Zorunuza Gitmesin O Zaman 4S.

• 1. Ben Senin Canın Degilim.. 2. İster Fb Ol İster Gs Gözümde İkinizde Aynı Kefeye Koydugum Sıradan Bir Basit Bir Takımsınız.. Neden Mi? Fenerbahçe'lilerin Düşmanı Galatasaraydır Sen Kalkıp Paylaşmış Oldugum Soruya 8JK Diye Balıklama Atlarsan Benden Lafın Alasını Yersin ! Şimdi Sen Sus !

• Hahaha 😪 saçma sapan çocukça şeyler yazma lütfen hangi laftan bahsediyoruz burada, kaç yıldız vardı sizin? Ülkede ya galatasaray vardır ya da fenerbahçe, beşiktaş daha bunların seviyesine gelemez sen rahat ol

• Beşiktaş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeneriz ama yanlislikla b yi sectim hayirdir insallah:)

0|1
    0|0
    • Nazar Değmiş Olsun Aman.. Lider Olmaya 2.5 Saat Kaldı. Birde Fener Yenildimi ya da Berabere Kaldımı O Zaman Horozlananları Görecegiz))

Yükleniyor...