Hamza hamzaoğlunun dünkü maçta sabriyi oyundan almasının nedeni nedir?

arkadaşlar hepimizin bildiği gibi dün hamza hamzaoğlu saçma değişiklikler yaptı peki maçın en iyilerinden sabriyi neden oyundan aldı araştırdım ama bulamadım yoksa her aklı başında insan sabriyi oyundan almazdı

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• begenmemiş oyununu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tedbir amacli cikti sabri

0|0
    0|0
  • Oyuncu tercihleriyle yanlış yaptı 2-0 dı 3-4 bile olabilirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Reyiz ilk yari 10 orta acti sadece biri isabetliydi ama yine de reyi sahada kalmaliydi

0|0
    0|0
  • Takımda ayağı yere en sağlam basan adam Sabri ya bütün hücumları başlatan adam. Bir alay konusudur yapışmış, çıkmıyor Sabri'nin yakasından ama adam A takıma geri dönünce takım kendine geldi. Not: Galatasaraylı değilim, Sabri'yi severim.

0|0
    0|0
  • Sabrinin oyundan çıkması sakatlığa bağlı ama Yasini oyundan alarak büyük hata yaptı.

0|0
    0|0
  • Sabri her halukarda Gs de oynar kulüp ile bütünleşmiş bir futbolcu çok eleştiriliyor hatası oldu mu ama fark ettiyseniz başarılı olduğunda hiç gündeme gelmiyor.

0|0
    0|0
  • dün çalıştığım için maçı izleyemedim sadece özetine baktım ama şunu söylim bu tarık denen herif 5 milyon euroluk bir kazık maalesef allah sonumuzu hayır etsin ne diyim

0|0
    0|0
  • sabrinin ölüsü tarıktan iyi vede.. Yasini çıkarması çok büyük hata maç olmuş 2: 2 2cü oyuncu değişikliğide yapmadı yazık cidden..

0|0
    0|0
  • Adalesinde sertleşme hissetmiş

0|0
    0|0
  • Sabri'yi anlarım da, Yasin'i nasıl alır anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Bir Takıma iki reyiz fazla diye düşünmüştür belki

0|0
    0|0
  • Sabriyi neden oyundan aldi diye degil neden almadı diye sormak lazım :D

0|0
    0|0
    • sabrinin neresi kötüydü maçta

• Şaka yapiyorum biraderim ama cidden sabri sizde şu an tek mevki adami orda baska kim var ki? Bizde sosa nın oyundan alinmasi kadar saçma sabrinin alinmasi

Yükleniyor...