Musleraya verilmeyen kırmızı kartı yorumlayacak olan yokmu?

top zaten oyuncu muslera tarafından yere yapıştırıldığı için oyuncudan 8-10 metre uzaklaştı ve durdu dikkat ederseniz. oyuncu biçilmeseydi çok rahat pozisyonda ayağında topla olacaktı.

çift dalmadan dolayı kırmızı zaten garantileniyor.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• haksız oldu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mhk başkanı fanatik galatasaraylı yeğeni tv de açıkladı sezon başından beri bjk 9 fb 4 gs 0 kırmızı kart gördü. Halbuki şuana kadar Galatasaray'ın en az 4 kırmızı kart görmesi gerekliydi. Gs kalecisine kırmızı kart verdiği için Bünyamin Gezer hakemliği bırakmak zorunda kaldı

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kirmiziydi.

0|0
    0|0
  • Kırmızı karttı chedjouyada kırmızı vermedi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesin kırmızıdır hakemler büyük takım diye vermemiştir

0|1
    0|0
    • Melonun sadece en az 5 kırmızı yiyebileceği maçı sayabilirim her takıma oluyor bu ama buyuk takımlar gerçekten kayırılıyor pozisyon yüzde yüz kırmızıdır adamın arkası dolu olsa nolır onu geçtikten sonra kaleyle önünde kimse kalmıyor yekrar söylüyorum kaleyle arasında kimse yoksa faulu çalıyosan kırmızıdır yüzde yüz

• Melo ayrıcalıklı

• Pozizyonu tekrar tekrar izlemedim ama ilk anda banada kırmızı gibi geldi ama bir GS li futbolcu vardı o yetişebilir diye düşünmüş olabilir kaldıki verse nolcak maç zaten bitmişti he Kasımpaşa maçını etkilermiydi etkilerdi.

0|0
    0|0
    • Kardeş sen maç izlemiyomusun yetişip yetişmemesi önemli değil arkadı bos kaleyle aradında kimse kalmıcak arkadı önemli değil 5 haftadır bursaspora aynısını çaldılar kaleciye vermişlerdi geçen hafta adam üstünden biletek atlafı kaleci değmemişti bile bu posizyona faul çalıyosan kırmızı verceksin yani bu türk hakemlerinin korkaklığıdır korkaklar ve piyonlar dediğim gibi buyuk takımlar cok kayırılıyor gönül isterki bakılmadın ama korkaklar korkuyolar

• Yok arkasindaysa zaten kirmizi onune gecip topu alma sansivarsa diye dedim bncede kirmiziydi.

• Gakemlerimiz malesef bu tip hatalara imza atıyor. Galatasaraylıyım ve şunu diyim sana : bu kart verilmedi diye hakeme küfrettim akşam. Tamam futbol ve taraftarlık güzel şey ama adalet olması lazım. Muslera kırmızı kartlık bir hata yaptı. O verilmedi. Fenerbahçenin hakem yardımı ile kazandığı maçlar Beşiktaşın verilmeyen penaltıları... keşke hakemler hep adil olsalarda futbol dahada güzelleşse

0|0
    0|0
  • Dün maraton programını seyrettiysen onun hakkında konuşuldu kardeşim tehlikeli bir pozisyon

0|0
    0|0
  • Gekas ın attığı gol gibi pozisyon bariz gol. Var topu kurtarmış hamle rakibe kırmızı kart.

0|0
    0|0
  • Abi adam kaleciye geçse %100 gol pozisyonunu kalede kaleci olmmiyaccak yani %100 kırmızı kart

0|0
    0|0
Yükleniyor...