Protein tozunu sabah içmek?

Sabahları uyanır uyanmaz whey protein almak gece uyurkenki kaybı engelliyormu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sabah uyanır uyanmaz ıcın derdı hocamız. sabah ılk alınan seyın sındırımı çok hızlı olurmus mantık o sanırsam hemen kana karısıyor aç karnına ıcınce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş planlamadı sana kalmış antremandan sonra kesin iç ama sabah ben ğroteinli beslenmiyorum diyosan ama ben yeterince protein alıyorum diyosan israftan baska bişey değil

0|0
    0|0
    • kardeş sen bana yardımcı olabilirsin birkaç soru sormak istiyorum izninle

• Sanada iyi antremanlar başarılar

• çok teşekkürler

• engellemez + olarak antrenman sonrası hariç whey protein almamanı tavsiye ederim, illa gece boyu kaslarım beslensin istiyorsan kazein proteine göz at

0|0
    0|0
  • Gece ne kaybediyon ki :/

0|1
    0|0
  • usta sen karaciğeri katletmeyi planlıyon galiba uğraşma bir büyük sek rakı iç düzenli olarak protein tozu spordan önce ve sonra orantılı olarak alınır sen bir googla a sor bunu uyurken ne kaybediyoruz usta :)

0|0
    0|0
    • google da her yerde standart yazan bişey değil

• iç iç hatta film izlerken falan takıl iç hiç zararı yok :) takıl hatta biraz da amino al yanında :)

• Üniversitesi ogrencisi oldugum icin sabahlarii duzenli kahvalti edemiyordum hemen whey proteini hazirliyip icip hemen okula gidiyordum surekli kullaniyordum okul bitti is hayatina girdim ama proteini biraktim araliklarla spor yapmaya devam ediyorum ama altyapim hala ayni degisen birsey olmadi kullan bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...