B fit spor salonuna gidip da faydasını görenler var mı?

Arkadaşlar aranızda B fit spor salonuna gidenler var mı? faydası oluyor mu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gittim B mi C mi bilmiyorum ama bayagi kas yaptim vitamin almadan olmuyor simdi biraktim eski halime dondum keske hic baslamasaydim kas mas kalmadj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nişanlım gidiyor faydasını gördü hatta kampanyaları da var turkcelliysen 3 ay aboneliğe 1 ay abonelik ücretsizdi yanlış hatırlamıyorsam.

0|0
    0|0
  • ya hertürlü spor iyidir pişmanlıgımı olurmus keske gitmesemiydim diye her türlü bi altyapın olur ... düz koşsan gene iyi salona da gidiosan düzenli haftada 3-4 gün takıl fitleşirsin gayet rahat ol ;)

0|0
    0|0
  • gitmedim ama faydalıy mış

0|0
    0|0
  • git güzelce antrenmanları filan aksatma...faydasını fazlasıyla gorursun...

0|0
    0|0
  • git tavsıye edeırm.

0|0
    0|0
  • sporun her türlüsü işe yarar en kısa zamanda sonucu alırsın istikrar sabır gerisini spora bırak .)

0|0
    0|0
  • Tabiki de oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birak kizim salonu malonu, oraya gidenin cogu erkek ,yada kendini ünlü sanan cakma sosyetikler, en iyisi evde spor yapmak ,sevgilinin önünde yap seni terlerken görsün hosuna gider :D

ama spor icin illede 100 alet gerekmiyor,youtubedan bakarsanda olur bak,aletsiz fitness hareketleri en iyisi,yada günlük esyalari (sandalye,...) gibi kullanarak spor yapmak ,üstelik kendi evinde,milletin senin terli,makyaj bozulmus halini görmeden :D

benim düsüncelerim yani :) ama ben 2 hafta yaptim ve karnim das gibi oldu,yemek zaten yemiyorum :) ondan beri yapiyorum hep fazla ara vermeden ,kendi evimde,aksam yemeginden sonra :)

0|0
    0|0
  • Bende gidicem oraya ya aramışlardı beni ordan umarım iyidir.

0|0
    0|0
  • duydum ama hic gitmedim. Corner Health Club a gittim. Florya da. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...