Umut etmeli miyim dedim? Sizce ne olabilir

(özellikle kız arkadaşlardan yorum bekliyorum)

Yaklaşık 1 senedir tanışıyoruz.Çok da iyi anlaşıyoruz.Onu sevdiğimi biliyor.Fakat bir problem var ortada.Onun bi sevgilisi var ve şu an uzakta.Ben bunu öğrendiğimden itibaren ona mesafeli davranmaya çalışıyorum.Fakat o hiç öyle davranmıyor.Hergün mesajlaşıyoruz şunu yaptım bunu yaptım diye anlatıyor.Mesela dün gece yaklaşık 1 saat telefonda konuştuk.Onu sevdiğimi biliyor ama hala devam ediyoruz.Dün mesela ona şçyle dedim.''İyiki seni tanımışım,keşke seni daha evvel tanısaydım'' dedim.Bunu gerçekten içinden gelerek mi söylüyosun diyor.

Ve ben ona dedim ki umut etmeli miyim herşeye rağmen dedim.Dedi ki zaman herşeyin ilacı sabretmek,beklemek lazım.Sizce benim hakkımda ne düşünüyor.

Önyarıyla yorum yapmayalım arkadaşlar.Biliyorum sevgilisi var gibi yorumlar yapmazsanız memnun olurum.Ki ben bu durumu yaşıyorum,inanın benim kadar rahatsız olamazsanız yani.teşekkürler

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• bende aynısını yaptım.) erkek arkadaşım uzaktayken yakın ve benden hoşlanan bir arkadaşımla flört ettim.sonuç: beni gerçekten sevdiğine inansaydım belki yeni erkek arkadaşım olurdu,ama ondan önce ben sadece onunla oyalanıyordum.eğer ciddiysen kıza bunu söyle ki seni milyon dolarlık topçu sahada oynarken sırf sohbetin güzel diye yedek kulübesinde tutan teknik direktörün gözdesi gibi olmasın halin:) malum alex bile çıkarıldıysa kadrodan..neyse konuya gelelim.git açıkça belli et:) böyle olmuyor de;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla sen yedeksin şu an bunu kabul et ama bu kız sevgilisinden ayrılıp sana gelse nasıl güvenebilirsin bu kıza? Senle cıkarkende böyle baskasına yapmıcağı ne mağlum? Uzakta olduğu için sevgilisinle araya soğukluk girmiş belli ki peki ya yakın olunca?

0|0
    0|0
  • Bugün sevgilisi varken boyleyse yarın sende de aynı olacak

0|0
    0|0
  • bir şöyle kız olamadım

0|0
    0|0
  • son yazdığın şeyle biraz ters düşüyor ama; sevgilisi varken seninle konuşması doğru mu?

0|0
    0|0
    • evet biliyorum bu durumu.ama lütfen başka yorum yapalım arkadaşlar.Durumu yorumlarsam sevinirim gerçekten

• bu sorunun sana bir şey düşündürmesi gerekiyor. potansiyel sevgilin, sevgilisi varken biriyle yani seninle konuşuyor. fikir.

seninle vakit öldürüyor da olabilir. ego tatmini. duygusal boşluğunu dolduruyor olabilirsin. şu an ölü girişimde bulunduğnu düşünüyorum. arkadaş kalıplarında çok yakın mesafe ilişkisi..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...