Yakın olmadığınız arkadaşınız her gün mesaj atar mı?

arkadaşlar bir erkek sadece arkadaş olarak gördüğü kıza hergün gecenin bir yarısı da olsa mesaj atıp hal hatır sorar mı?

Güncellemeler:
ilgisi var diyenlere katılacağım ama sorun madem ilgisi var hal hatırdan sonrası neden gelmiyor? ya da gelemiyor? hemen hergün nasılsın, neler yapıyorsundan öteye pek gidemiyor. tabii bu da demek ki öylesine atıyor diye düşünmeme neden oluyor. şimdi yine attı :)

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Belki ara sıra olabilir ama her gece mesaj atmam. Abime, kuzenlerime bile her gece mesaj atmıyorum, arkadaşıma niye atayım?

Sana her gece sms atıyorsa, iki sebebi olabilir. Ya senin üzerinden bir beklentisi vardır. Ya da büyük olasılıkla senden hoşlanıyordur. Cevap vermezsen, umudu keser.

0|0
    0|0
    • bende acaba hoşlanıyor mu diyorum, sonra yok arkadaşız doğal diyorum. ama hemen hemen her gece yarısı mesaj atıyor. sabah görüyorum çoğuna geri dönmüyorum. yinede değişen bişey yok.

• Mesajını sabah görüyorum ve geri dönmüyorum diyorsun. Sonra da güncelleme yapıp, "neden hal hatırdan sonrası gelmiyor" diyorsun. Ne denir ki buna?

• Gün içinde attıklarından bahsediyorum. Sadece bir iki mesajlık konuşmalar oluyor. Gece tekrar atıyor haliyle sinir ediyor.

Erkekler Ne Diyor 15

• belki seni kaybetmekten korkuyor acilamiyor sende hoslaniyorsan neden sen bir firsat vermiyorsun kücük bir yesil isi yak beyaaa yaziktir cocuga.

0|0
    0|0
  • kesin birşey var boş yere hal hatır sormaz

0|0
    0|0
  • icinde kipirtilarmi var acep sana karsi.

belki acilamiyor ne dersin.

0|0
    0|0
  • Bir kişi, bir kadından saklaması gerektiği ilgiyi, kadına gösteriyorsa, o kadından hoşlanıyor demektir...

0|0
    0|0
    • diyelim ki hoşlanıyor neden cevap verildiğinde sohbeti fazla uzatmaz bikaç mesajdan sonra konuşma biter

• O durumu kişi kendisi tanzim eder. Ağzı laf yapan birisi değilse sohbeti uzatmaması kaçınılmaz bir gerçektir zaten...

• Bedava hakkı varsa atabilir

0|0
    0|0
  • hoşlanıyordur...

0|0
    0|0
  • Belli etmeden seninde ne düşündüğünü öğrenmek istiyordur bu aradada bağlantıyı koparmamak için hal hatır soruyor biraz çekiniyo bence.

0|0
    0|0
  • sormaz demekki ilgisi var

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor olabilir o arkadaş.

0|0
    0|0
  • yooo vardır bunun arkasında bi neden

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşım vardı 1 senedir akşam iyi geceler sabah günaydın mesajı atıyor ;)

0|0
    0|0
  • Her gün mesaj atarak sorulmaz. İlgisi var gibi gibi.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sormaz.

0|0
    0|0
  • heran mesaj atabilir doğaldır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorar.

0|0
    0|0
  • Evet sorar.

0|0
    0|0
    • bence de arkadaş hal hatır sorar da her gün mü atar diyorum.

• alışkanlık yapmış olabilir :) haklısın belki de çünkü uzamıyor konuşmalarımız.

• Olabilir :)

• sormaz.net.

0|0
    0|0
  • Gece nin bi yarısı hal hatir sormak pek normal gibi görünmüyo vardır icinde biseyler

0|0
    0|0
  • hoşlaniyorsa atar

0|0
    0|0
  • Atmaz.Sormaz.

0|0
    0|0
  • ilgisi var gibi

0|0
    0|0
  • Sana karşı ilgi vardır atar.

0|0
    0|0
    • Güncellemeye karşılık: Böyle söyleyince biri geldi aklıma banada sadece naber nasılsın nasıl gidiyor sürekli hergün bu cümleyi kuran biri vardı ama daha ilerisi yoktu bundan başka bir şey konuşmuyordu ben de senle mi uğraşcam dedim sildim gitti. Amacı ney bende bilmiyorum. Konuşcak bir şey bulamıyor galiba.

• Her gün aynı cevapları vermekten sıkıldım ama iyiyim sen nasılsın iyi gidiyor. Bu kadar...

• evet sıkıyorlar arkadaş da olsa çekilmiyor.

Yükleniyor...