Pişmansınız ne yapardınız?

birlikteyken hatalarınız yüzünden ayrıldınız sonra cok sevdiğinizi fark ettiniz kendinizi affettirmek için neler yapardınız(oda size karşı hala boş değil) ne yapması hoşunuza giderdi yanıtlarınız benim için altın değerinde teşekkürler...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Pişman olduğumda daha çok içerim zira yamalı sevda illaki yamasından yine patlar.

Bir kere ayrılığı öğrendiyse sevda, olay bitmiştir.

0|0
    0|0
    • hadi ya :(

• Tecrübe ile sabittir.

Yürümeyi öğrendiğinde bir daha emekleyerek bir yere gider misin?

Gitmeye çalışsan da bir kere yürümeyi öğrenip bildiğin için sıkılınca, yorulunca vs kalkar yürürsün tekrar.

Ayrılıkta böyledir sevdada.

Ama üzülme sevda bitmez kalbin attıkça.

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgi, aşk güzel bir kokudur... eğer bu kokuyu sevgilinde alırsa... ondan dileyeceğin bir özür (sen kendinde suçlu buluyorsan).. ara verdiğiniz aşkı yeniden canlandırılmasına sebep olacaktır.. yerinde özür dilemekte bir asalettir... özür dilemekle küçülmezsin, bilakis büyürsün... fazla teferruata kaçmadan... net tavrınla özür dileyerek bu işin halolacağına inanıyorum... bunu ben kendimi sevgilinin yerine koyarak verdim... herşey gönlünce olur inşallah... :))

0|0
    0|0
  • Beni terkeden sevdiğim kızda böyle olsa ya keşke. Oda hatalarini anlasa da benim aylardir ugrastigim gibi de değil, ciksa karsima 5 dk özür dilerim dese ben herşeyi unuturum. Aşk herşeyi affetmez aslında ama aşık oldugun kişiyle olduğunda zamanla unutursun kötü anıları

0|0
    0|0
  • tabi olay ve duruma bağlı ama her iki tarafta seviyorsa tamam ama tek taraflı ise zor misal 2 tarafta seviyorsa sevdiğim kişinin sevdiği beğendiği birşeyi alır veya yaparım arkadaşları vasıtayılsa bir yere çağırırım hediyeyi veririm sonra yanağında öper seni çok seviyorum beni affeder misin derim

0|0
    0|0
  • Keşke Beni Terkedip Kızda Şu An Nişanlı Olmak Yerine Keşke Hatalarını Anlayıp Geri Gelseydi :) Ama Keşkelerle Olucak İş Değil Bu :) Sorunun Tek Cevabı ''SANA GELDİM'' Demesi Yeterdi...

Saygılar KaLeJenJeLo...

0|0
    0|0
  • gurur yapmayip arican bulusup içini açacan anlasirsaniz tekrar denersiniz

0|0
    0|0
  • Ben klasik yaptm bütün herkesi topla hic beklemedigi yerde karsısına cık şarkı söyle yaptım düzeldi.

0|0
    0|0
  • Özür dilerim ben o durumda,

0|0
    0|0
  • pasta alırım götürürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben günlük yaziyorum icinede bütün hissettiklerimi yaziyorum onu ona hediye ederdim

0|0
    0|0
  • yanlışlarının farkına vardıgını söyle ona ne aptallıklar yaptıgının ve cok degiştinini görmesini sagla bunlardan snra tekrar bi sans istedigini söyle

0|0
    0|0
  • kapisina giderim, o cikincaya kadar beklerim..

0|0
    0|0
  • Valla bana bos derken bunu değerlendirir her fedakarlığı yapardım.

0|0
    0|0
  • ben numara yoktan gecenin bi yarısında onu aramıştım es i dinletmiştamamm..sonrada demiştmki o benim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...