Sağlık için mi kızlar için mi spor yaparsınız?

Malum yaz yaklasiyor spor salonları dolmaya basladi. Sizce erkekler kaslari kizlar icin mi yapiyor yoksa kendileri icin mi? once ben cevapliyimBen ilk once kizlar icin yapmistim ama sonra bu sporun getirdigi disiplin ve güç ile bu duyguyu aştım, artik kendim icin yapiyorum bu bana ozguven ve saglam bir irade kazandir di. Ama sınıfta ve ya yolda giderken baskalarinin kollarima goguslere sirtima falan bakmasi hosuma da gitmiyor değil yani :)))

0|0
7|52

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olsun kadın olsun insanın kendisine ilk önce saygısı Olmalı kendisine bakmalı Fit görünmeli nedir öyle Göbek taşmış giydiğin elbise üstüne oturmuyor xxl bedenler falan. Sağlıkiçin spor yapılmalı Yanında bonusu gelir eyvallah

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Saglık ıcın spor yapılmalı gosterıs için degil

0|1
    0|0
    • Aynen. Belirli bir zmn gectikce ister istemez vucudun kendini sergiliyor zaten.

• Kişinin öncelikle kendisine itibarı olmalı. Kendin için yapmalısın.

1|1
    0|1
    • Ooo güzel yorum alirim bir dal.:) zaten kizlar icin yapanlar cok belli oluyor zaten her sey ortada :)

• Evet onlar antipatik geliyor gözüme soran.

• Anladım. Ama simdi boyle bisey de var genelde spora yeni baslayanlar da cok buyuk bir ego var o egonun onune gecemiyorlar. Ama bu sporda zaman harcadikca kisilikleri duzeliyor istisnalar bar tabi ;)

• Her 2si icin bence ;)

0|1
    0|0
  • Kizlar icin asdasd

0|1
    0|0
  • Saglik icin yapilmalidir.

0|2
    0|0
  • erkek milleti karı milleti için spor yapar :D

0|0
    0|0
    • Peki HANIMEFENDİLER erkekler icin mi yapar?

• ay senn vcüdna. d. d. d. d

• biz karı kız için yapmıyoruz dayılar amcalar için yapıyoruz demişti beyaz

• Bence sırf kızlar için yapıyorlar. Benimkide kick boks kulübünden bulmuştu manitasını..

0|0
    0|0
    • Oyle deme bence hepsini ayni kefeye koymamalisin

• Sen umudunu kaybetme :)))

• Valla benim için artık şöyle bir durum var beni seven erkek gelsin beni sevdiğini falan söylesin ben kimsenin Peşinde koşamam artık. Gerçekten yaşadıklarımı bir bilsen benim neden böyle düşündüğüme hak verirsin

Erkekler Ne Diyor 51

• Ben ilk başlatigimda kizlar içindi :D salona girdigim de 58 59 kiloydum bide boy 80 cita gibiydim. bir kaç yerde kizlar kasli erkeklerden hoşlanır yazilari okudum cevreme sordum doğruladi :)) başlatim ama şimdi kendim için ve güclü olmak icin 1 senedir yapıyorum 80 kiloyum ve 1 sene sonra boksa başliycam :D (kizlara teşkur ediyorum)

0|1
    0|0
  • yani bir sene once gobekliydim ve kendimi garip hissediyodum bu sene yağ oranım baya dustu hani insanlar soruyo nası yaptın diye flan ilgi gormek hosuma gidiyodur belki kızlar flan futbol macında izlerken hosuma gidiyo. kızlar icin ya da baska bisey icin değil tamamen egolarını tatmin etmek icin yaparlar

0|0
    0|0
  • sağlık için. illaki birilerine bişeyleri göstermeye gerek yok, saçlarımı filan bile taramıyorum ben, doğal olduğum için kızlar otomatik olarak ilgi duymaya başlıyo :D

0|1
    0|0
  • Zevk için O dumbell ı kaldırdığındaki hissi kimse veremez.

0|1
    0|0
  • Babam icin

0|1
    0|0
  • sağlık için

0|1
    0|0
  • Ben 12 yaşım dan beri bodybuilding yapıyorum

0|1
    0|0
    • Kızlar için yapmıyorum

• Haci simdi sen gel anlat bunlara kizlar ucin yapmadigini anlamazlar. Hani zor bir antrenmani bitirmissindir elbiseni cikarcak takatin kalmaz ustunu cikarirsin ve aynanin karsisinda kendine hayran hayran bakarsin ya ha iste o duyguyu hic bisiye degismem :)

• Kızlar için yaparım ve kendim için herkes baktığında imrensin harekete geçsin bu arada o havalı kızlara yüz vermem bile asla vücudumu kız tavlamaya alet etmem

0|0
    0|0
  • Türkiyede sağlık için spor yapanların oranı %10'u geçmez. Tipten kaybediyorumda bari kas yapıyım 2 kız düşürürüm belki umuduyla gidenlerle dolu salonlar :))

0|0
    0|0
  • spor yapmam

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum :D ne kendim, ne kızlar

0|0
    0|0
  • Yasantima gore hicbiri icin yapmiyorum spor icin kilo problemini yenmeyi kastediyorsan kizlar icin bu pekte problem degl kasli vucut cekici geliyor olabilir ama onemli olan kizlar icin bence donanim yapacak olsam saglik ve mutlu olmak icin yapardim

0|0
    0|0
  • sağlık için kızlar için nedne yapayım ki?

0|0
    0|0
  • Kadin icin yapan hic yapmasin kardesim yok kadina soyle gozukcem boyle gozukcem oyle kisiler evlendimi birakir sporu acik ve net

0|0
    0|0
  • Spor yapmam. Ama mutluyum. Kısaca sağlık için yapmam. Kız için yapar mıyım? Sanırım hayır. Yapmıyorum sonuçta spor.

0|0
    0|0
  • Kandinlar göbek istiyor ve kaslı erkeklere bakarlar tv dr hayran hayran. onları boşver içinden geleni yap. kendin için yasamalisin bence

0|0
    0|0
  • Ilk Başlarda evet kızlar içinde zaman ile Alışkanlık yaptı hata bayan arkadasım gitmeme karşı çıkıyor ama yinede gidiyorum

0|0
    0|0
  • kizlar icin de kendim icin de yapmiyorum.
    ha yillik spor salonuna odeme yapiyorum o ayri 😂😂

0|0
    0|0
  • İsterse Adriana Lima olsun hic bir kiz icin o kadar aciyi cekemem. Bana kalirsa birileri icin yapilan spor en fazla 2-3 ay surer.

0|0
    0|0
  • kızların canı c... neme ben sağlığımı giç bir şeye değişmem

0|0
    0|0
  • sevdigim için spor yaspıyorum o kadar agırlıgın altına girmeye degecek cok fazla kız yokur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bilirim o duyguyu kendini herşeyi yapabilecek gibi hissedersin arda arda 2 halısaha maçı yapıp üstüne eve yürüyerek gidersin :D giydiğin herşey yakışır tabiki ilk başta ilgi çekmek için yapmıştım daha sonrada kendim için yapmaya başladım :D

0|0
    0|0
  • sağlık için yapıyorum, ama aslında ikisi için de olabilir

0|0
    0|0
  • spooru kendin için yaparsın aynaya baktıgın zaman kendini begenmen lazım ki özgüvenin olsun oda kız kapısını açar çıkamadım işin içinden

0|0
    0|0
  • Futbol oynarken tüm sorunları kadınları hatta herşeyi unuturuyorum :))) Yani ikiside degil zevk için yapıyorum..

0|0
    0|0
  • Genelde kızlar için yapar benim gibi kendi için yapan erkekler istisnadır tabiki beğenilmek güzel duygu özgüvenin artıyo zaten başladın mı bırakamıyosun

0|0
    0|0
  • Spor yapılıyorsa sağlık için yapılmalı ama bence gerek yok. Bacak bacak üstüne atıp oturmak varken ne giricem o kadar yükün altına :)

0|0
    0|0
  • kendime güzel görünmek için kendimle barışık olmak için

0|1
    0|0
  • her 2si içinde sdfadsfas. ama kendime bakmayı seviyorum o konuda.

0|0
    0|0
  • kendim içinn..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...