Tütün içmek mi doğru sigara içmek mi ?

iyi geceler arkadaşlar artan sigara fiyatlarından dolayı tütün içmeye karar verdim ancak bi arkadaşım tütün sigaradan daha zararsız dedi doğrumu yani içenleriniz varmı ne düşünüyosunuz bu konuda ?

Güncellemeler:
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. bugun 60 tl ye 1 kg tütün aldım içtim bitanede biraz fazla sarmışım heralde 2 saat geçti üzerinden hala kafam dönüyor :D

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• o tütünler de işlenmiş tütün. pek fark yok. zaten katran falan tütünün kendi yapısında bulunan şeyler. tarladan toplayıp kurutup keneden doğrarsan ancak aseton, fare zehirinden falan yırtarsın. he tabi tütün tarlası ilaçlanmadıysa. yani anacım, her yol paris, hepimiz ölücez aslında.

0|0
    0|0
    • kotu kokuyor ya. hic denemedim kesin yamulurum :D. vardir yahu gunahi kafa yapiyor.

Kızlar Ne Diyor 12

• içme ikisini de bnce.

0|0
    0|0
  • ikiside yanlış doğru yol içmemek

0|0
    0|0
  • tütünde katkı maddesi yok ama içimi çok ağır en hafifinin bile.gerçi filtreli hiç içmedim de geçen sene sarıp içmeye çalıştım sigaranın zararlarından ötürü.hem fena kokuyor.

0|0
    0|0
  • Ikiside faydasiz

0|0
    0|0
  • ikiside zararlı.sen en iyisi bırak

0|0
    0|0
  • ya bir sey diyecegim de otcu sanmayin. nadiren ot icmen aslinda daha az zararli.

1|0
    0|0
  • sütten başka bir şey içme bence

0|0
    0|0
    • bırakamıyorum malesef yoksa içmemek en güzeli tabi

• basinin donmesi tutun agir oldugu icin, ya da cok kuru.

0|0
    0|0
  • İkisi de yanlış.

0|0
    0|0
  • D) Hiçbiri

0|0
    0|0
  • marlboro her zaman

0|0
    0|0
  • hayır tütün daha zararlı içme bence..aslında hiçbirini içme ham sağlığından oluyorsn hem pkk'ya yardım etmiş oluyorsun bence gereği yok :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ikside bir birinden berbat...

0|0
    0|0
  • İkiside aynı şey dostum, fakat bazı gevşekler tütüne farklı kimyasal maddeler katıp her türlü kar elde etmeye çalışıyor.Varsa tanıdık falan köyden bi yerden getirt, mesela ben 2 ayda bir Mardin tütünü getirtirim köyden, on numara da keyif veriyor :)

0|0
    0|0
  • evde bir poset tutun var habire sariyoruz.kagidi 50 kurus hazir filtreler 7 tl en iyisi pipo diyorum.guzel bir pipo bulursam alirim captain black pipo tutunu karistirir icerim.mesela tutun icip yattigimde o kadar nefes darligi olmuyor ama normal sigara baya bir daraltiyor.

0|0
    0|0
  • bırakmak en guzelı bır aydır ıcmıorm ole rahatımkı hergun cebımden 5.5 lıra gıtme derdı yok arkadaslarının senden otlanma derdı yok super bırsey hakkaten saglıgın falan yerıne gelıor hemen tek eksısı bıraz kılo alıorsun ıster ıstemez

0|0
    0|0
  • harman tütün diye birşey var kimyevi ve zararlı maddeler yok içinde biliyorum...

0|0
    0|0
  • tütün berbat birşeydir. iki üç ayda ciğerleri halleder.

0|0
    0|0
  • sigara daha makul...

0|0
    0|0
  • Süt ve Su Dışında Hiçbirşey İçme Bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...