Tam uykuya dalacakken kulağınızın dibinde sivri sinek vızıltısı duymak nasıl bir duygu?

Tam uykuya dalacakken kulağınızın dibinde sivri sinek vızıltısı duymak nasıl bir duygu?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• duygulandım:(

0|0
    0|0
    • Niçin sevgili demitria?

• Şılıps ne ya tüm duygusallığın içine ettin ama şimdi sen demitria

• gözyaşlarım olum o sn ne anlarsn duygusallıktan peh.

Kızlar Ne Diyor 8

• Coooooook kötü bir duygu, bunu yazarken bile icim gicik oldu. O vizirtiyi duydugum an kalkar isigi acarim ve sinek avina cikarim, onlari yakalamadanda yatmam! :))

0|0
    0|0
  • Oda karanlık olmasına rağmen ellerim havada sağa sola yumruk atarak sözde sineği kaçırmaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • başka odaya hemen..

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır :)

0|0
    0|1
  • O sineği öldürmeden hangi uykudan bahsediosun:))

0|0
    0|1
  • sinir bozucu

0|1
    0|0
  • Havada sivrisinek öldürme olimpiyatları olsa, altın madalya alırım.

0|1
    0|1
  • Nasıl bir duygu diye sorman bile hata..sinir krizi geçirebilirim o an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Offf. Öyle fantazilerim varmış ki... öyle bir durumda hep yüzeye çıkıyor bilinç altımdan.

Lazerli sivrisinek lokasyon ve avlama makinesi bile düşündüm, nasıl yaparım diye.

Bildiğin Command & Conquer oyunundaki NOD lazeri.

Şarj edecek kendini, vııınnnnnnnnn diye. Sonra sivri sinek yaklaşınca da ciiiuuuuuu!

0|0
    0|0
  • Hiç üşenmem.

Kalkarım, katlederim ve yatarım.

1|0
    0|0
  • en büyük takıntılarımdan biridir. Gecenin kaçı olursa olsun kalka evde bir tane sivrisinek bırakmam katlederim. Sonra da duvarları silerim.

0|0
    0|0
  • ya benden cok uyuz olan olamaz galiba onu öldürene kadar rahat yok yaa :S simdi sprey var baktım yine olmuyor kitap falan devreye giriyor oda olmadi özel bi hazirladiğim giymediğim polarım var :D

0|0
    0|0
  • Hiç üşenmeden gider ışığı açarım ve o canlıyı öldürmek için evin her köşesinde ararım ve öldürtükten sonra ki o mutluluk duygusu ile rahat bir uyku geçiririm;)

0|0
    0|0
  • a****k***s***e***** gibi bişey.

0|0
    0|0
  • ona çok kızarım hemde çok hatta onu bira z vahşice olacak ama vurabılırım :Q

0|0
    0|0
  • konup sokmasını bekler sonra nasılsa bir daha gelmiyecek diyerek rahat rahat uyurum

0|0
    0|0
  • sinir bozucu...

0|0
    0|0
  • negatif duygu yoğunluğu yaşanmasına sebep olası bir durum

0|0
    0|0
  • ona pıssssttttt yapar öldürürüm :)

0|0
    0|0
  • O değil tam uykuya dalacan yada uykudasın lak die gelıo burnuna konuyo ya lanet olsun dıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...