Sporla ilgilenmen veya zayıflama konusunda bilgisi olanlar bakabilir mi?

20 gündür spor yapıyorum diyetime dikkat ediyorum yağ tuz şeker yok ekmek günde 3 dilim kepekli ekmek öğünlere bölünmüş halde yeşil çay içiyorum ama daha 1 Kilo verdim çok az değil mi?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tak kulaklığı sürekli dans edip hareket yap terle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• lisanslı koşucuyum 1 idmanda 5 kilo verebiliyorum :) 5 çok zorluyo 20 küsür km komam gerekiyo 2 saati geçirmeden ama senden bu dereceyi beklemem tabi koşucaksın koşu bandı v. s. ya da stadyum halısaha maçında deliler gibi koşarım 1 saate 9-10 km ama sen yeme içmeyi keserek bişey yapamazın bence ben yiyerek kilo verebiliyorum...

0|0
    0|0
  • Hayır dengeli ve düzenli gidyorsun bol su içmeyide bırakma böyle beslendiğin içinvucut kitle endeksinde oynamalar oluyo tartıya bakma önemli olan vuvut şeklin değişiyorsa başarılısın

0|0
    0|0
    • Hafif değişiklikler varmış gibi geliyor bana ama çevredekilere sorduğumda bir fark yok diyorlar

• Teşekkür ederim :)

• Ben teşşekür ederim

• 20 gündür yapıyosun normal 7 8 kilo vermeyi bekleme zaten hem bu dediklerini yapıyosan sadece yetersiz biraz

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım o zaman

• Tam diyetini görmeden bişey demem zor ama şunları söylim yaptığın antreman yüksek yoğunluklu antreman olmalı h. ı. t tarzı beslenme olarak günde 5 6 öğün ye az ye ama sık ye bu şekilde yaparsan vücudunu tok tutarsın ve yağ yakmaya başlarsın kalorisi yüksek besinlerden zaten kaçın

• Kilo vermek icin cok olmamak wartiyla kowu yapmak, sabah iyi, oglen normal, akwam az, gece ise hic yememek ve cok su icmek

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten akşam aç olursam bir dilim kepekli ekmekle bir kepçe çorba sebze yemeği bazende salata Yoğurt falan yiyorum

• Hepsini yapıyorum çok su içerim ama zorlamayla değil alışkanlık gibi oldu şeker tatlı hamur zaten yok 1 saat kardiyo yapıyorum hergün 5 er dakika artıyor acı biber yiyorum yeşil çay içiyorum ama tartı -1 henüz

• Aci biber cok yeme

• çok az harbiden en az 4 kilo vermeliydin

0|0
    0|0
  • sporcuyum bende.. tek tavsiyem yediğinden fazlasını yakman.. bir de ekmekten uzak dur.

0|0
    0|0
    • bir saat sadece kardiyo yapıyorum ek olarak egzersiz yapıyorum

• metabolizmaya bağlı birazda. karbonhidratlari azalt

0|0
    0|0
  • Bunu hayat biçimi olarak yap kilo vermek için değil

0|0
    0|0
    • Ben önce Kilo vereyim de sonra yaşam şekline dönüştürürüm

• İşte bu mantıkla sadece verirsin 2 ay sonra tekrar alırsın ;)

• yağ kullamaman yanlış az yiyerek kilo verilmez mesaj at yardımcı olayım istersen

0|0
    0|0
  • Ee sabretcen hem kasların gelişiyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• başladığında çok kilolu değilsen normal..

0|0
    0|0
    • Kiloluyum biraz

• o zaman 1 kilo az bir ayda 3 kilo falan vermiş olman gerekirdi en az

• Deli gibi su içiyorum çok severim suyu acı yemeye ve limonlu yeşil çay içmeye başladım

• Pilates yapıyor musun yap onu

0|0
    0|0
  • ne bekliyordun ki, enerjisiz kalman gerek ki vücut depolanmis olanı kullanmaya başlasın. anca.

0|0
    0|0
  • Hayır az degil, kilonu saglıklı bir sekilde vermissin ne guzel :)

0|0
    0|0
  • Yok az degil stres yapma yeni basladgin icin vucud alisik degl bir aydan sonra hizlanir o

0|0
    0|0
    • Ama ilk zamanlar çok verirsin sonra yavaşlar diyorlar

• Hayr o bir aydan snra hizlaniyo bnde yeni badliyrm kendimden biliyrm ve daha once yapan insanlardn biliyrm

• Umarım öyle olur

• Evet az ama bu bünyeden bünyeyte degisiyor metabolizma hızlandırıcı cay falan icebilirsin cok yararlı değil mecbur bende kullanıyorum :/

0|0
    0|0
    • Ne mesela

• Limonlu cay kayısılı cay acı falan ye yag yaksın bol bol su ic

• Deli gibi su içiyorum çok severim suyu acı yemeye ve limonlu yeşil çay içmeye başladım

Yükleniyor...