Bnim kardeşim tekvandoya başlıcak yaşı 15 başlıyabilrimi?

Diyorum ki tekvando Başlama yaşı var mı bnim kardeşim 15 Yaşında tekvandoya gidebilirimi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• başlasın. geç bile kalmış. varsa kickbox ya da muaythaiye gitsin ama

0|0
    1|0
    • Nasıl yani başlayabilirmi yani bunun için jimnastik falan lazımmı ona göre göndericeğiz

• antrenmanlarla kazanır zaten esnekliği. yaşı küçük olduğu için vücudu kolay adapte olur. jimnastik e gerek yok. erken yaşda başlaması daha faydalı. daha fazla beklemeden gönderin. özgüvenide yükselir hem

Erkekler Ne Diyor 4

• Gider, rahat olun :) Ben 13, 14 yaşlarında olması gerekir Judo'ya gittim, 2 ay öylesine takıldım :) Benim yaşımda olup devam edenler vardı. Sıkıntı olmaz yani. Zaten gidecekse küçük yaşta başlasın, iyice alışsın ve devam etsin. Yalnız bu spor dalını ve karate isimlerini duyunca kulağıma hiç hoş gelmiyor. Benden tavsiye Wing Chun, Thai Box vb. yerlere gitsin, çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • başlayamaz
    izin vermiyorum :P

0|0
    0|0
  • Türkçeyi katletmeyin be kardeşim. Başlıycak nedir.

0|0
    0|0
  • izin verdim başlasın :) beyin firarda fırtınada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha kucuk yaslardan gitseydi esnek olmasi acisindan falan iyi olurdu ama yas siniri yok Tabi gidebilir.

0|0
    0|0
  • tabiki küçük yaşta başlaması daha faydalıydı. çünkü bacak açma egzersizleri kaslar gelişmeden yapılmalı aslında. ama sıkı çalışırsa olur. olmaz diye birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...