Burçlara inanır mısınız? Kızlar hep bekler

Burçlar bazen anlaşamadığınızı söyler, dedikleri sizi daha önyargılı yaklaşmanızı sağlar. Ama bir yandan da anlaşamadığınız halde o size daha çekici gelir. Onu elde etmek için uğraşmak istersiniz. Belki sizin tarzınıza göre birisi değildir. Sürekli olarak ikilemde kalmak iyi birşey midir bu şekilde? Ayrılık sonrası hatanın çoğunu onda görsem de

yine benden bir adım atmamı bekliyor. İnadına daha fazlasını yapamıyorum onun için. Gerçekçi bir yaklaşım, harbi bi duruş bekliyorum. Kararsız ve kendinden emin olmayan tavırlar sergilediği için mecburen bekliyorum. Zorla güzellik olmaz. Yorumlarınız nelerdir:?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Hic anlamam burclardan :)

0|1
    0|0
  • kısmen

0|0
    0|1
  • dünyanın en büyük saçmalıklarından biri.. Burcun ne ? sorusu...

Türkiyeli insanların yüzde 70 i bu yüzden aptal..

0|0
    0|0
  • burçlarımız uyumlu diye eşimden dayak yediğim halde ayrılmıyorum.uyumluyuz işte.bir gün o da kabullenecek.

0|0
    0|1
  • Boğa burcu kızıyım özelliklerin çoğu vardır bende burcumu severim çokkk

0|0
    0|2
  • bu yüzden ben ve verch mükemmelliğin doruklarindayız

1|0
    1|1
  • İnanırım.

0|0
    0|0
  • burc nedir bilmem

0|0
    0|0
  • arasıra ibadet ettiğim oluyor.

0|0
    0|0
  • aslanları sevmem

0|0
    0|1
  • Koç- başak, aslan, akrep bu 4' çete

0|0
    0|2
  • Burçlara az çok inanırım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• burç konusunda bir gün makale yazıcam yaw

0|0
    0|0
  • Burçlara inanma. Müslüman adamın imanını götürür. Onlarca hadis yazdım artık bıkmışım bu meseleden.

0|0
    1|0
  • Burçlara İnanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Kızlar terazileri sevin <3

0|0
    0|0
  • burç vardır evet ama burca göre insan yoktur insanların karakterini burçlar belirlemez nedense bu boş beleş şeyere genelde kadınlar inanıyor dinimiz bil yasaklamış bunu falcılara inanmayı o zaman dünyada 12 çeşit insan tipi mi var

0|0
    0|1
    • İnanmak istemiyorum ama tutuyor bakınca, yükseleni de var bu burçların ama kabataslak bilgi veriyor...

• peki sen hayatını burçlarla idame et devam ettir

Yükleniyor...