Bizim takim kafayi yedi iyiceeeee sizce suç kimin (Galatasarayliyim) ?

Son iki haftada kendi elimizle 5 puan verdik zaten melo sakatlaninca yemin ederim galiba kimse benim gibi uzulmemisti korktugum basima geldi melosuz defansimiz tarlabaşi olmus gelen gecen dagitiyor ne olacak bu halimiz hocaninda hatalari cok iş zivanadan cikti artik sampiyon olur muyuz sizce?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı canlı izledim. Hamza hoca çok açık bir şekilde takımı sabote etti.
    Bruma dışında tüm takım iyi oynuyor,2-0 öndesin ve rakibin hemen hemen kaleyi bulan şutu yok.
    O esnada Hamzanın yerine fenerli bir holiganı koysan ve takımı sabote etmesini istesen, sahanın Hamitle beraber en iyisi olan ve Galatasayın tüm tehlikeli ataklarını yaratan Yasini oyundan alıp, onun yerine hayatında hiç sol açıkta oynamamış ve bu seni lig maçlarında neredeyse hiç oynamamış Dzemaili'yi koyardı.
    Zaten Hamzanın bu sabotesinden sonra Galatasaray tüm tehlikeleri geliştirdiği solda tehlike yaratamaz oldu ve rakibin Yasin oyundayken çıkamayan sağ bölge oyuncuları çıkmaya başladı ve maç 2-2 bitti.
    Maçın sonucu Galatasaray 2 Hamzanın sabotajı 2

0|0
    0|1
    • Bence yasin ilk onbirde oynamali olcan bruma umut yedek soyunmali semih melo burak hakan balta gelsin artik sampiyn oluruz

Kızlar Ne Diyor 3

• Melo yu özledim gerçekten onsuz olmuyor düzelsin artık takımı da atesliyor

0|0
    0|0
    • Aynen melo semih hakan balta burak bu oyuncular acil araniyor bir hocamiz baris taktiksel hatalar yapmazsa takimimizi kimse tutamaz

• Insallah oluruz ya :/

0|0
    0|0
  • Bende aynı fikirdeyim :(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla hamza iyi bir insan ama henüz farkına varamadığı bişey var oda burası akhisar değil burası galatasaray elin de 40 a yakın oyuıncu var evet birçoğu kazma ama iyi bir td bu malzemeyi kullanır bu sene iki tane maç seyrettim gençlerbirliği deplasmanı ve fener deplasmanı iki maçta nerdeyse ayağımıza top deymedi yenilirsin ama bu kadar rezil oynayamazsın bakalım sezon sonu göreceğiz ne olacak

0|0
    0|0
  • Suçlu aramaktan ziyade takım çok dağınık oynuyor bana göre herkes ben kendim bir alemim modunda kendi stilinde oynamaya çalışınca bir yerden patlak veriyor takım.

0|0
    0|0
  • Hoca napsın kadro derinliğiniz yok yasin çıktı takım dağıldı. Bir oyuncu bu kadar etkilememeli

0|0
    0|0
  • Melo yoksa cimbom da yok biraderim bizde atiba neyse sizde melo o

0|0
    0|0
  • bu hafta tamamen hamza hocanin aptalligi diyecem saygim var diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe

0|0
    1|0
Yükleniyor...