Bu gece Galatasarayın maçını izleyen varmı?

ben izledim 2. golden sonra ve yasini oyundan çıkarmasından sonra hamza hocaya çok kızdım yorumlarınız?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı canlı izledim. Hamza hoca çok açık bir şekilde takımı sabote etti.
    Bruma dışında tüm takım iyi oynuyor,2-0 öndesin ve rakibin hemen hemen kaleyi bulan şutu yok.
    O esnada Hamzanın yerine fenerli bir holiganı koysan ve takımı sabote etmesini istesen, sahanın Hamitle beraber en iyisi olan ve Galatasayın tüm tehlikeli ataklarını yaratan Yasini oyundan alıp, onun yerine hayatında hiç sol açıkta oynamamış ve bu seni lig maçlarında neredeyse hiç oynamamış Dzemaili'yi koyardı.
    Zaten Hamzanın bu sabotesinden sonra Galatasaray tüm tehlikeleri geliştirdiği solda tehlike yaratamaz oldu ve rakibin Yasin oyundayken çıkamayan sağ bölge oyuncuları çıkmaya başladı ve maç 2-2 bitti.
    Maçın sonucu Galatasaray 2 Hamzanın sabotajı 2

0|3
    0|1
    • süper yorum yapmışsın teşekkür edeerim

• sende sağ ol kardeşim
      İyi günler
      tekrar teşekkürler

• rica ederim iyi günler kardeşim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Puanimiz 52 bos ver gerisini

0|0
    0|0
  • Ben izlemedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızmayanmı varki bu değişikliğe anlamsız.

0|0
    0|0
  • 2 olduktan sonra ben pres yapmayan sneijderi çıkarırdım, hamza hoca malesef kendini Anadolu takımı hocası sanıyor

0|0
    0|0
  • Nasil olduda 2-0 dan 2-2 ye geldi hic anlamadim lanet olsun puani almamiz lazimdi. 4. Yildizi takmamiz gerek

0|0
    0|0
  • Yasini oyundan cikarip dzemaili yi almasi hataydı. Tarık yine biraz çabaladı brumada cikarilmasi gereken bir oyuncuydu bu aksam tamamen batırdi. Umut buluta gelince o adam futbol fakiri bir galatasarayliyim ama gercek bu. Umut galatasaraya yakisan bir futbolcu degil

0|0
    0|0
  • Bir puanı muslera kırmızıyı göze alarak kurtardı. Yoksa puan bile alamayacaktı

0|0
    0|0
  • Aynen , resmen eliyle verdi maçı

0|0
    0|0
    • la birde 200 tlm gitti iddaa sitelerinde tek maçtan yatım

• Sende kardeş : )) mezara kadar

• EALLAHA emant olasın :)

• Ben de cok kizdim. Yavsaklara gun dogdu.

0|0
    0|0
  • İzledim en iyisini yapti:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...