Bisiklet Turu için Hangi Ay İdealdir?

Üniversiteyken bisiklet turu yapmıştım ama baya oldu, aradan yıllar geçti. Zaten amatörceydi. 3 hafta boyunca bisikletin üzerindeydim. Şimdi biraz ciddiyete bindirsem mi diye düşünüyom. Hangi ayda yapayım sizce bisiklet turunu?

"Kesinlikle şu materyali al" diyebileceğiniz bir öneri var mı ay önerisi dışında? Çadır, mat, heybe, heybe bagajı, kask, buff dışında?

Bahsettiğim 3 haftalık turda birkaç sefer geceleyin sürmüştüm. Akşamdan sabaha kadar. Pitbull dışında saldırmayan köpek kalmadı. Parçalanmadığım için şanslıyım (Turdan birkaç ay sonra duymuştum; İstanbul'da bir bisikletçi köpek saldırısı yüzünden ameliyat olmuş yüzünden). Önermek istediğiniz köpek kovucu modeli var mı?

Sadece ay önerisi isteyecekken fazla soru sormuşum :D

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Mayıs.

0|0
    0|0
  • bence martın sonu nisanın başı tam zamanları bence. hava hafif soğuk olunca fazla ter sıkıntısı olmaz. sıcağa gelemeyen bir insanımda :D :D

0|0
    0|0
    • Mantıklı bir açıdan :) Sağlam bir uyku tulumu gerekir...

• aynen uyku tulumunu iyi seçmen lazım

• Nisan gayet iyi..

0|0
    0|0
  • eylül

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mayıs ileride bende yapıcam tek ya da guruplarla

0|0
    0|0
  • Nisanda başla bende o zaman başlıyorum sahil sürüsü mükemmel kopek saldırdığı an dur hiçbirşey yapmıyorlar çok basıma geldi ama hepsi kuzu gibi geri gidiyorlar

0|0
    0|0
    • Mantıklı..
      Köpek konusunda; tedbirli davranıyorum. Köpek saldırısında kaçıyorum. Yokuş yukarı bile uçuyom yani korkudan.

• O kadarını bilmiyorum arti k geçmiş olsun :)

• Nisan Mayıs ayları
    Oynar pedal yayları

0|0
    0|0
  • Nisan ayi en idaeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...