Beşiktaş bu sene ligde ilk 5 e girebilir mi

bir arkadaşımla orjinal formasına iddaya girdik ben bu sezon beşiktaşın ilk 5e giremiceğini söledim oda gire bilceğini sizce beşiktaş bu sene liğde ilk 5 e girebilirmi kazanırmıyım formayı...:)

Futboldan anlayan bay - bayan herkese soruyorum?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen simdiden forma parasını ayarla bence bjk ilk 5 e girer ha üstüne de soğuk su içmeyi unutma (gsli)

0|0
    0|0
    • bukadar eminsin yani benim göremediğim ne gördün eziktaşta merak etdim(gs li)

• bidaki maç trabzonla oynicaklar o maçıda kaybetcekler daha puan kaybetcegi kasımpaşa ordu bursa gençlerbirliği maçlarıda var

• Aziz baskandan tüyo mu aldın tesvik primi felanmı vercekmis :p Nerden biliyosun kaybetceğini

• Girerrrrrr

0|0
    0|0
  • İlk beşe girer.

Not: gsliyim

0|0
    0|0
    • kesinlikle girceğine inanmıyorum seninlede iddaya girerim not:koyu galatasaraylıyım

• Kime sorsam bjk kümedüşebilir dedi:) beni en iyi cevap seç artık nasıl gslisin

• yok öyle yağma to

rpil geçemem :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaşın ölüsü ilk5 e girer

0|0
    0|0
  • İlk beşe girer bence.O zaman sen kaybetmiyor musun?

0|0
    0|0
  • ÇOK YANARDÖNERLİ BİR FUTBOL VAR BEŞİKTAŞTA AMA DİĞER TAKIMLARIN DURUMUNA GÖRE 4 VEYA 5. OLABİLİR SANIRIM SINIRDA YANİ BENİM GÖRÜŞÜMLE:)

0|0
    0|0
  • Şu an ligdeki konumuna aldanmamak gerek, ilerleyen haftalarda yavaş yavaş yerini bulur. İlk 5'e girer.

0|0
    0|0
  • ilk 3 zor ama 5 dışında kalması açıkçası bni şaşrtmaz..

0|0
    0|0
  • samet gittiği gün ilk 3 garanti...;)

0|0
    0|0
  • kazanırsın

0|0
    0|0
  • q7 yi geri alırlarsa girerlerde almazlarsa cok zor bence 5-6-7 arası bitirir gibi futbol onu gosteriyor

0|0
    0|0
  • ilk 5'e girer arkadaşım bence

0|0
    0|0
  • bellı olmaz

0|0
    0|0
  • Girer forma gitti :)

0|0
    0|0
  • rakipler barça real city falan olsa neyse de bu ligde rahat girer

0|0
    0|0
    • bu sezon önemli takviyeler yapamadınız buna karşılık kasımpaşa sivas ordu iyi tranferler yaptı 2ana dolu takımı çıkış yaparsa giremezki yapcak gibi olan takımlarda var

• İlk 8 deseydin bir ihtimal olabilirdi. İlk 5 çok iddialı olmuş:)

0|0
    0|0
  • ilk beş garanti...

0|0
    0|0
  • para biriktirmeye başla derim ufak ufak

0|0
    0|0
    • bende arkadaşa öyle dedim sivas maçı içinde iddaya girmişti beşiktaş beni yanıltmazz

• samet aybaba yanlış tercih. ne düşünüyorsun bilemem ama çok çok haklısın ilk 5 e giremez...

0|0
    0|0
  • İlk 2 ye bile girer.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı severim, fakat gerçekleri konuşmak lazım diğer sezon belki toparlar ama bu sezon çok kötü bi' beşiktaş var gireceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...