Sana yaklaşmak isterken uzaklaşıyorum bi'tanem

allah belasını versin böyle aşkın sen onca şey yaşarsın onu farklı sanarsın bağlanırsın ve aniden biter yok allah felan ya olsa acı çektirmez kullarına olsa kabul olmayacak duaya amin dedirtmez nasıl birşeydir yaklaşmaya çalıştıkça uzaklaşır insan allah kahretsinn

Güncellemeler:
hayat hep çok istediklermizi almak zorunda mı ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler : "Onsuz yaşayamam" deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve Mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin düşersin, "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi de budur ya, "Öldüm" der durur, yine de yaşarsın... ( BİR İNSAN YÜZÜNDEN YOK ALLAH DEDİGİN İCİN SENİ KINIYORUM)

3|1
    0|0
    • daha cevap verilmez bu yoruma.Aferin kız :)

• beni ekleyebilrsn yardımcı olmak isterm

• mesaj attım

Kızlar Ne Diyor 6

• birz sakın ol bence bu kadr sitem etmn hiç hoş değil allaha şuan sana göre hyırlı gelmeye bilir ama ilerde şükredersin allaha iyi ki de böyle olmuş diye ve bela etme geri sana döner !

1|0
    0|0
  • "Olmuyorsa olmuyordur, vardir Allah'ın bir bildiği. İsyan etme sakın, sonra anlarsın, senin icin yapılan iyiliği." /Hz. Muhammed s.a.v

BU SÖZLER SENİ AYDINLATIR UMARIM

0|0
    0|0
  • tövbe de ya dua et

0|0
    0|0
    • allaha inanıyorum ama neden böyle oluyor nasip etmeyeceği şeyi neden hayal ettiriyor neden hissettiriyor kız yanımdayken hep allaha dua ettim şükrettim ama olmadı ne yapacagım bilmiyorum offf

• Ateist msn?

0|0
    0|0
    • allaha inanıyorum ama neden böyle oluyor nasip etmeyeceği şeyi neden hayal ettiriyor neden hissettiriyor kız yanımdayken hep allaha dua ettim şükrettim ama olmadı ne yapacagım bilmiyorum offf

• olmuyor yaşayamıcam artık

• Kızla sorunn ne ki git sevdiğini söylee söylediysende sevmeye devam et ama hep yannda ol tabi bi konuşma içersnde olun

• Soru nerde?Şu yazılar kısmını öğrenemediniz gitti.

0|0
    0|0
  • Soru neydi?

0|0
    0|0
    • Çok istemeyeceksin bir şeyi. Çokta bağlanmayacaksın hiç bir şeye.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...