Spor ile ben ayda 6-7 kilo verebiliyorum ama nasıl oluyorda arkadaş lahana diyeti ile haftada 5-7 kilo verebiliyor?

malum yaz geldi çattı bir 10kilo vermem lazımdı 1ay da 8 kilo verdim ama arkadaşım lahana diyeti denilen bişeyle haftada garanti 5kilo veriyo nasıl oluyo bu ya ben hem spor hem yediklerime dikkat ediyorum afedersiniz dışarda koşarken bitarafım donuyo yani

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen sağlıklı veriyorsun kilonu onlarda su ve kas gidiyor. Sen vücudu oturttuktan sonra ani kilo almayacaksın onlar ne kadar kilo verdiyse aynen yüklenecekler geri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kastan veriyor merak etme

0|1
    0|0
  • Sen sağlıklı kilo weriyosun. O çok çabuk geri alir ve werdiklerinin çok azi yağ emin ol. Ayrica bu kadar hızlı kilo werince deride sarkma ve çatlak oluşabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• haftada garanti 5 kg veriosa ayda 21-22 kg yapar, 80 kg olsa arkadaşın bu hesaba göre 4 ay sonra helvasını yersiniz

0|0
    0|0
    • önemli olan benim canım çıkıyo koşayım diye sabahın köründe uyanmak çokda hoşuma gitmiyor yani adam oturduğu yerden veriyo be

• canını sıkma eğer 100+ kg değilse belki ilk hafta 5 kg verir ama sonrası düşer ayriyeten aşırı sağlıksız bir strateji adam kilo verio sanar kastan yer sen rahat ol, bildiğin gibi yapmaya devam her duyduğuna da inanma

Yükleniyor...