İstanbul'da raketi olan bir tenis partneri arıyorum, bilse de olur bilmese de beraber öğreniriz?

Uzun zamandır oynamadım oyunum da berbattı zaten.
Bilse de olur bilmese de. kendi kendimize öğreniriz :) Raketim dolapta çürüyor ya (KORT TENİSİ)
hem öğrenecek hem eğleneceğimiz bir tenis partneri arıyorum, ilgilenen var mı?

http://i.hizliresim.com/EVMXGg.jpg

Yavşaklık sapıklık abazanlık yapmayacak guvenebılecegım bırı
Amacından sapan saçma sapan davranıs ıcerısınde olmayan
Kız erkek farketmez
Beni yarı yolda bırakmayacak :)
Tenise meraklı

Güncellemeler:
Ya ne antin kuntin insanlar var burada. şuraya cinsellik sorusu yazsaydım daha mı hoslarına gıdecek anlamıyorum. İyi birseyler yapılamaz mı bu ulkede?
'''Nasılım
sevgılım terkettı napmalıym
sızce ne demek ıstedı
hamıle mıyım'' gibi salak salak sorulardan sıkılmaadınız mı

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• geçen sene olsa hemen gelirdim ama bu sene vaktim yok malesef

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• ablama böbrek lazım

0|0
    1|0
    • gıtbaska yerde oyna kardes :d bobreklerımız saglam bızım

• napım kardes. :D cevremde kımse yok tenıse ılgı duyan.

• anladım hayırlısı bacım :D

• gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül sohbet ister kahve bahane olayı demi :)) kısaca koca arıyorum desen suna tenıs bahane :))

0|0
    0|0
    • Koca istesem dısarda blulamayacak kadar statusu dusuk bır ınsan degılım. Amacım sadece tenis ogrenmek ve evdekı asosyallıgımden kurtumak. okul ve staja gtmek dısında baska bırsey yaptgm yok.

• Benimde raketim var haftada sadece bir gün müsait olabiliyorum olabilir aslında bende çok isterim oynamak :)

0|0
    0|0
  • tenis süper bir spor bence. iyi sporlar. :)

0|0
    0|0
  • selam kadıköy, moda, koşuyolunda falan oynamak istersen 2 raketim ve 100lerce mermimle, şeyy topumla bekliyo olacağım. sırf bunu yazmak için üye oldum buraya : )

0|0
    0|0
    • iğrencsın

• şaka mısın yoksa kezban mı? tenis arkadaşı aramışsın onun için yazdım ve cevabın bu mu? "iğrençsin". neden partnersiz kaldığını şimdi daha iyi anlıyorum.

• masa tenisini çok severim, kortta hiç denemedim ama hep aklımda olan birşey.. ama iki taraf da bilmiyorsa zor olur öğrenmesi, başta bir kurs şart bence..

0|0
    0|0
  • Raketsız ayakla oynayabılırım

0|0
    0|0
  • oynamak isteyip oynayamadığım bir spordur tenis. başlamayı çok isterdim valla.

0|0
    0|0
  • Kulağa Hoş Geliyo,
    Söz Konusu Spor Olduğunda Hiç Düşünmeden Varım,
    Ama Benim Raketim Yok ve Hiç Bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • raket 30 tl ya :) ben de tam bılmıyorum zaten beraber ogrenırız yazdım oraya.

• Bulabildinmi Kendine bir Partner?

• buldum da sonradn ıletısımı kesıyorlar

• 15 gün sonra istanbuldayım alıyım façanı aşağa :D

0|0
    0|0
    • mmm ben bılmıyrm :D

• aynen güzell oluyorr

• 3ay

Ben de İstanbul Kanlıca tarafındayım ve tenis arkadaşı arıyorum. Arkadaşlar Beşiktaş Sarıyer Üsküdar Ümraniye civarı benim için uygundur... v. duvarci@gmail. com

• Olabilir aslında

0|0
    0|0
  • Benim çok merakım vardı , önceden WTA yi hep izlerdim Roger federerin ve mari a sharapovanin buyuk hayraniyim. Denemek isterim kuralların tamamına yakınını biliyorum

0|0
    0|0
  • maslakta oturuyorum, yasadigim sitede tenis kortu var. metinist@gmail. com dan bana ulasirsan oynariz

0|0
    0|0
  • Merhaba hala arıyorsan ben pendik civarındayım kuzenin üniversitesi başlayacak oynayacak arkadaşlar arıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

selam atasehır cıvarındayım sanli2009@yahoo. com baslangıc sevıyesınde tac sporda oynuyom

• Ben de uzun zamandır istiyorum eğer yakınsanız bebeğe olabilir. itü nün tesislerinde ya da Enka'da oynayabiliriz. numaram 0532 237 78 98

0|0
    0|0
  • Ben uzun bir süre tenis oynadım.. Tekrar devam etmek istiyorum. raketimin ve toplarımın eskimesine gönlüm razı gelmiyor :) sizin içinde uygun olursa oynamak isterim..

0|0
    0|0
    • ben cok fazla bılmıyrm o yuzden sıkılabılırsınız belkı. ama oynamak ısterm tabıkı. belkı sızden ogrenırım

• İstanbul un hangi semtindesin.

• 4. levent yakınmı

• İstanbul'da olsam seve seve gelirdim

0|0
    0|0
  • Gel bizim kortumuz da var.: ) masatenisinde de iddialiyim.: )

0|0
    1|0
  • İstanbul'da heryerde kort var kurslarda var oynayacak kişi bulmada sıkıntı cekmezsin

0|0
    0|0
  • Tenis raketi var da beyanin garip yari yolda birakmayacak falan. Koca ariyo gibi :D

0|0
    0|0
    • :D ya dımı cok garıp oldu ama bır ıkı kere gelır sonra bırakırsa zaten bır anlamı olmuyor ne kadar ogrenecegız kı oyle. o yuzden tenıse meraklı bırı olmalı

• Valla merak var da vakit yok, olani da baska branslara harciyorum sagol

• Hadibbakalim geldigimdr oynayalim

0|0
    0|0
  • Uzak olmasa gelirim de izmitteyim askerde oynamistim baya zevkli

0|0
    0|0
    • evet cok zevklı

• bızım okulda da bedavaydı

• Askeriyede de ayni. :))

• ben varımm :D

0|0
    0|0
  • Bayilirim tenise de kim ugrasacam simdi

0|0
    0|0
  • Yuzme olsaydi kapisirdim ama tenis bilmem masa tenisi desen neyse reflexlerim baya guclu :)

0|0
    0|0
  • Mutluluklar dileriz

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşım oynuyor, haber veriyim senin için xD

0|0
    0|0
  • ben de bir tenis arkadaşı arıyorum orta derecede bilse iyi olur, keyfli olması açısından.

0|0
    0|0
  • Kalp hastası olmasam gelirdim çok oynadım ama elinde kalırım artık

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun rahatsızlıgın nedir. elımden gelen bırseyse yardımcı olurum. Cevrem genıstır doktor konusunda

• anladım artık ıyısın o zaman

• Bilmem uzun zamandır kontrole gitmedim üzerinden yıllar geçti sigaraya geri başladım falan. Ne bileyim saldım çayıra misali

• ben varımda yapamam bence zor işş

0|0
    0|0
    • yapamam dersen zaten yapamazsn

• sıkılacağımı bilsem yorum yazmam zaten akıllım :D

• ok o zama sıkılırsan tenıs raketıyle kovalarım seni :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha fazla nasıl saçmalayacaksiniz
    Bu siteyi daha ne amaçlarla kullanacaksiniz
    Merakla beklenti içindeyim

1|2
    0|0
    • yok artık. ben buraya cınsellık soruları sormak amaclı kullanmıyorum kardes sızın gıbı.

• nıckın yeterınce barındırıyor zaten. sorualra gerek yok bacım :D

• Tabi canım bız cahılız. sen marjinal kız. gıt baska yerde oyna

• Kaç dil bilsin onu yazmamışsın, cvleri nereye bırakıyoruz?

0|0
    0|0
    • Haksız mıyım onu yazmakta bacım? Gelen sarkıyor halıyle ınsan tedırgın oluyor

• masa tenisi olsaydı oynardık hatta ders verirdim ama tenise henüz yeni başladım fazla bilgim yok ^.^

0|0
    0|0
Yükleniyor...