Sevdiğinizi bilen bir kız neden sizden sürekli kaçar sizle muhattap olmamaya çalışır ?

Sevdiğinizi bilen bir kız neden sizden sürekli kaçar sizle muhattap olmamaya çalışır ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• İstemiyo olabilir:(

0|0
    0|0
    • Ne yapmak lazım şimdi ?

• rica ederim :)

• Lotus_ bende aynı durumu yaşıyorum diyebilirim.. ama biraz farklı benim ki. kızdan baya hoslanıyom ve ondan hoslandıgımı belirttim ama aşkımı daha itiraf etmedim çünkü kız yurtdışında.
      soyle bir durum kızla tanıstım ve hoslandıgımı belirttim sık sık flort ederdim ve kız bundan hoslanıyodu hersey yolunda gidiyodu sonra birden bire msjlarıma cevap vermez oldu sanki kacıyo ama neden bilemedim... bu ara aşkımı kız türkiyeye geldiğinde itiraf edecektim.. şimdi bu kızın bu davranışı ne anlama geliyor ve ben ne yapmalıyım onun kaçırmamak için? ama kızı çok seviyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben sana kendim yaptığım ve yaşadíğım olayí anlatıcam. bir okulda bir ōğretmen vardı ismi bana saklı 1yíl önce onunla onun okulun bahçesinde karşılaşmıştık. sonra şansa bende o okulda staj yapmaya başladım. ilk günden itibaren bana bakmaya başlamıştí. nereye dönsem onu görüyordum. sürekli bana iltifat ediyo ve beni beğendiğini dile getiriyordu. ben ise en başta ondan hoşlanmamıßtım. biraz onu kendini beğenmiş havalı bulmuştum konuştuktan sonra öyle olmadığını anladım. okulun ikinci döneminde stajım bitti bu yüzden gitmek zorunda kaldım. o bunu yanlış anladı neyse biz bir 4 5 ay falan görüşmedik. sonra bu sene yine okullar açıldı o sıcak davranıyodu ben ise ona utancımdan soğuk davraniyordum. şimdi 1 ay oldu ben onu görmemek için okulun önünden bile geçmiyorum. şimdi bunu niye yapiyosun dieceksin çünkü benim ailem kesinlikle onun gibi birini istemiyor. annemin bir gün ağzını aradım. şaka yapar gibi yaptım annemin cevabı tek şu oldu o adam olmaz oçünkü kürt dedi bende bu işolmaz diye artık ikimizinde üzülmemesi icin onun beni görmemesini sağlıyorum halbuki onu cok seviyorum ama işte kader artık sen burdan çıkar çıkaracağın dersi

0|0
    0|0
  • istemiyordur

0|0
    0|0
  • Zoru oynuyordur veya istemiyordur. Kaçanı kovalama akışına bırak.

0|0
    0|0
  • Sevmio

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz olmaya çalışıyordur

0|0
    0|0

• umursamazda oldum kovaladımda ama yine kaçtı acep diyom biraz daha kovalasam belki bi şans doğar ?

• hayır azcık şansın varsa oda gider umursamaz ol o gelecek merak edecek bu niye vazgeçti diye

• utanıyodur. en azından bende böyleyim yüzüne baktım o da bana baktı aldım çantamı gittim

0|0
    0|0
  • kesin saçma bi sebebi vardır üstüne git.. klasik kız tripleri bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• isteyip istemediğini bilemem ama çoğu kız böyledir.sizden sürekli kaçar.hoşlanıp kaçması sizin ondan soğuyacağınıza yöneliktir.yani çok konuşan çok yanılır derler ya bu da onun gibi birşey.ya da tam tersi olabilir sizden kaçması nefret ettiğindendir.

bunu nasıl anlarsın.tabi ki de ondan ilgini çekerek.yani ondan soğumuş gibi yap.eğer seninle muhattap olmaya çalışıyosa,her sözüne atlıyorsa muhakkak hoşlanıyordur.nefret eden kız ise her zaman uzakta durur.

0|0
    0|0
  • Ya beğenmiyor ya da utangaçtır.

0|1
    0|0
  • senınle aynı durumdayım dıyebılırım onu arıyorum sankı ısteksızce konusuyor mesaj cekınce sankı zorla mesaj cekıyor gıbı yanına gıttım sankı düşmanıyla konusuyor bunu kendıne solemek zor ama kız ıstemıyor hacii istese bıraz da o uraşır ama kacıyor senı kırmamaya calısıyor fazla arama sorma degerını düşürme derım ben en cokta sen uzulursun

0|0
    0|0
  • Aynı dert bendede var ilk başta senden hoşlanıyorum dedim o ben birşey hissetmiyorum dedi sonra aşığım dedim cevap gelmedi ben mesaj attım seni unutmak için beni reddet dedim sonra sürekli kaçmaya başladı

0|0
    0|0
  • istemiyodur bence de...var bi engel

0|0
    0|0

• Çok üstüne gidersen bence tamamen kaçacak senden.

Bu tavrına anlayış gösterip, daha az adım atmayı dene.

Biraz özgür kalmak istiyor heralde, onun burcu ne? senin burcun ne?

• Onun Koç benim Terazi

• kopukkk nerdesinnn :(

0|0
    0|0
  • yılışıkları sevmiyodur belki

0|0
    0|0
    • şimdi olmadı abi biz yılışıkmıyız adam gibi sıkmadan bezdirmeden peşinden kovalayarak sevdik kızı ama gel gör ki mesela kız benden zaten kaçarda bazen olduki karşılaştığımızda kız hemen kaçıyor hiç göz göze gelmemeye çalışıyor ne bilim acayip bişey istemiyorda olabilir off ://

• heycanlanıyo o zaman

Yükleniyor...