Neden her şeyi üzerine alınıyordur?

Eskiden hoşlandığım bir arkadaşım vardı, o da hoşlanmıştı ama ilişki düşünmüyordu. Bu yüzden umutlanmamam için mesafeli davranırdı.

Şimdi görüştüğüm bir başkası var, kendisini seviyorum artık, eski arkadaşıma da bunu söyledim.

Yabancı şarkılar paylaşıyorum, şarkının konusu aşk diye üzerine alınıyor eskiden sevdiğim kişi.

"Yeşil göz" diyormuş şarkıda, kendisi de yeşil gözlü diye üzerine alınmış. Ondan sonraki gün kendini iyice çekince sordum ve cevap "Hala umutlanıyorsun, şarkılarla gönderme yapıyorsun." oldu. Kafayı yemek üzereyim ben artık başkasını seviyorum bu çocukla da arkadaş kalmak istiyorum ama o hala üzerine alınıyor ne yapmalı ve nedendir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğun acilen bir kız arkadaş yapması ve o çok sevdiği egosu ile sol parmakları arasında bir tercih yapması gerekmekte. senin de önceden sevdiğin çocuklarla arkadaşlık yapmayı kesmen lazım... öyle arkadaşlık olmaz :) ciddiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• seven erkek kıskanır yanlız dozu yüksek tutması hassa ama sana ilgili oldugunu gösterir.bence onu kırmadan ikna etmelisin bıkmak usanmadan deneyerek kırmadan anlatarak usul usul.

0|0
    0|0
  • Şirret ol biraz tek bi (Gerizekalı ) demen biile yeter bence yüzsüzmüsün de :D seni sevmiyorum her yeşil gözlü değimde senmi sanıyon de sorun çözlür :)

0|0
    0|0
  • o kendini ne sanıyo bunu sor ona bencede kes arkadaşlığını

0|0
    0|0
  • Bazılarının yapısı budur.

0|0
    0|0
  • alıngan birisiyse normal bunlar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0